گروه: اخبار استان خبر: 131174 / تاریخ انتشار : 1398/3/23 ساعت : 14:56
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده خبرداد:

اجرای عملیات نصب گاردریل در مناطق حادثه خیز جاده موگرمون+تصاویر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده از ایمن سازی جاده های ارتباطی این شهرستان با نصب گاردریل در حاشه جاده های موگرمون خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،حمید رضا اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: ایمن سازی و نگهداری از جاده های ارتباطی شهری و روستایی یکی از مهمترین وظایف اداره راهداری است که سالانه تلاش های زیادی در این راستا صورت می پذیرد.

 

 

وی افزود:  بدون شک ایمن سازی و بازگشایی نقاط حادثه خیز یکی از دغدغه های همیشگی ما است که بنا به دلیل کمبود منابع مالی این امکان برای ما ممکن نیست ولی در حد توان خود با اقدامات اولیه پیشگیری برخی از این نقاط را برطرف می کنیم.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده تصریح کرد: ایمن سازی و نصب گاردریل در نقاط حادثه خیز یکی از مهمترین راهبردهای است که به منظور حفظ و ایمنی مردم صورت گرفته است.

 

وی افزود:در سفر هفته گذشته مدیرکل راهداری استان به شهرستان لنده و پیرو تاکیدات فرماندار و بخشدار موگرمون مبنی بر ایجاد گاردریل حفاظتی در حاشیه جاده و نقاط حادثه خیز در بخش موگرمون در چند روز گذشته عملیات اجرایی نصب گاردریل در چندین نقطه از بخش موگرمون آغاز شده است.

 

اسماعیلی گفت: امیدواریم بتوانیم با نصب این گاردریل ها در مناطق حساس و حادثه خیز ظریب ایمنی جاده مهم و گردشگری موگرمون را افزایش دهیم.

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
انتهای پیام.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.