گروه: اخبار استان خبر: 131148 / تاریخ انتشار : 1398/3/23 ساعت : 12:37
در پی واکنش تاجگردون به سقوط یک خودرو به کانال؛

چرا خودتان بیش از 3 سال پیگیری نکردید؟/اگر قدرت شهردار در دستتان بود همین حرف را می زدید؟

سوالی که این جا پیش می آید این است که چرا در این 3 سال خود شما این موضوع را پیگیری نکردید و اکنون به فکر افتاده اید؟ شاید بهتر بود پیش از این به فکر این موضوع بودید و با پیگیری خود ان را حل می کردید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته یک دستگاه خودروی پراید به داخل کانال آب منطقه رزمندگان (خیابان 31 پاسداران) گچساران سقوط کرد.
 

 این خودرو پشت درب منزل پارک بوده و به دلیل غیراستاندارد بودن کانال و نداشتن حفاظ به داخل کانال محلاتی-رزمندگان سقوط کرده است که با جرثقیل و با کمک اهالی محل از کانال بیرون کشیده شد.


بخشی از کانال «محلاتی رزمندگان» حدود 200 متر که به دلیل نداشتن دیواره و کف، استاندارد و امنیت لازم را ندارد، و به دلیل فاصله بسیار کم با درب منازل مسکونی بخصوص در زمان سیلاب خطرآفرین است.

 

پس از این ماجرا نکماینده گچسران و باشت با انتشار پستی در کانال اطلاع رسانی خود نسبت به ان واکنش نشان داد و نوشت:

امروز این خبر را دیدم و مشابه خبرهای اینچنینی ناراحت میشوم. حدود سه سال پیش سی میلیارد تومان اسناد خزانه به شهرداری دوگنبدان داده شد که این کانالها و چند طرح دیگه انجام بشود. صورتجلسه شد و اسناد رفت تو گاو صندوق و ارزشش حداقل یک چهارم شد. هیح کاری نکردند. چند روز پیش شنیدم میخوان این پول را بردارند حقوق کارگران زحمتکش شهرداری که چند ماه است حقوق نگرفتن و باید از محل درآمدهای شهرداری حقوق بگیرند بپردازند. در جلسه ای اعتراض کردم و بعد به کارگران گفتند نماینده نمیگذاره حقوق کارگران رو بدهیم. معلوم نیست چه خبره که حقوق حقه مردم اینجور ضایع بشود. من نمیدانم این راننده خودش مقصر بود یا نه ولی هر چه باشد آنانی مقصرند که منابع شهرستان را تلف میکنند و حق مردم اینجور ضایع میشود. امیدوارم منافع صنفی سیاسی جمع شود و حق مردم اداء شود. امیدوارم.

---
 
این واکنش نماینده گچساران در حالی صورت می گیرد که به گفته خود وی بیش از 3 سال اعتبار لازم برای این پروژه در نظر گرفته شده بود اما کاری صورت نگرفته است و اکنون برای پرداخت حقوق کارگران می خواهند از آن استفاده کنند.
 
سوالی که این جا پیش می آید این است که چرا در این 3 سال خود شما این موضوع را پیگیری نکردید و اکنون به فکر افتاده اید؟ شاید بهتر بود پیش از این به فکر این موضوع بودید و با پیگیری خود ان را حل می کردید.
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.