گروه: اخبار استان خبر: 131140 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 ساعت : 16:54

منظور رئیس جمهور از نیاز به عنصر فعال اجرایی در راس مدیریت استان چه بود؟/آیا روحانی حرف صبح زاگرس را تصدیق کرد؟

رئیس جمهور در نشست امروز هیئت دولت موضوعی را مطرح کرد که پیشتر نیز توسط این پایگاه خبری به ان پرداخته شده بود؛ حسن روحانی اعلام کرد کهگیلویه و بویراحمد نیازمند عنصر فعال اجرایی است؛، همان موضوعی که صبح زاگرس تحت عنوان استاندار مجلسی از ان یاد کرده بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شاید واژه مجلسی را تاکنون چندین و چندین بار شنیده باشید، استفاده از این واژه بیشتر برای عناوین عمومی و اصطلاحا عام مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از این واژه برای مباحث سیاسی کمتر بوده است.

 

در کهگیلویه و بویراحمد این روزها اگر از هر شهروندی بپرسید ممکن است دقیقا یا حتی نزدیک به آن اشاره کند، مسئولانی که حاضر نیستند تا به میان مردم و پروژه های حوزه کاری شان بروند.

 

در این بین نیز، علی محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در صدر این لیست قرار دارد، گواه این موضوع هم کسی نیست به جز موتور جستجوگر گوگل، اگر سری به آن بزنید و اسم احمدی را بعنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرچ بزنید تنها حضور وی را در جلسات خواهید دید.

 

این در حالی است که وقتی از بسیاری از چهره های سیاسی استان این سوال پرسیده می شود که نظر شما درباره عملکرد استاندار چیست با صراحت اعلام می کنند که احمدی بیشتر اهل حرف زدن بود  تا عمل کردن؛ و به نظر می رسد بیشتر او را به عنوان یک چهره دانشگاهی قبول داشتند؛ موضوعی که امروز در جلسه هیئت دولت نیز به صورت تلویحی به ان اشاره شد.

 

رئیس جمهور در نشست امروز هیئت دولت موضوعی را مطرح کرد که پیشتر نیز توسط این پایگاه خبری به ان پرداخته شده بود(اینجا بخوانید) ؛ حسن روحانی اعلام کرد کهگیلویه و بویراحمد نیازمند عنصر فعال اجرایی است؛، همان موضوعی که صبح زاگرس تحت عنوان استاندار مجلسی از ان یاد کرده بود.

 

به نظر می رسد رئیس جمهور نیز به این مساله پی برده بود که احمدی بیشتر اهل برگزاری جلسه و نشست است و کمتر در میدان دیده می شود.

 

حال باید منتظر ماند و ببینیم آیا استاندار جدید واقعا یک عنصر فعال اجرایی است یا وی را هم مانند احمدی باید همیشه در جلسات مختلف ببینیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.