گروه: اخبار استان خبر: 131125 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 ساعت : 13:25
روحانی پس از انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

مردم استان از منفعت نفت باید برخوردار شوند/کهگیلویه و بویراحمد نیازمند عنصر فعال اجرایی است/کلانتری فردی فعال و آشنا به استان است

روحانی:مردم استان برای تکمیل فرودگاه، مسائل جاده‌ای و نیازمندی‌های عمومی‌شان مطالباتی دارند که باید مورد توجه قرار بگیرد و آقای کلانتری نیروی فعال و آشنا به استان است و با روحیه بسیار بالا قطعاً می‌تواند در استان کهگیلویه و بویراحمد تحول ایجاد کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز در نشست هیئت دولت تکلیف استاندار کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد و حسین کلانتری جایگزین علی محمد احمدی شد.

 

رئیس جمهور در این نشست گفت: کلانتری به عنوان نیروی خستگی‌ناپذیر شهرت دارد و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز نیازمند عنصر فعال اجرایی است تا استعدادها و ظرفیت‌های استان را برای استان و کشور فعال سازد.

 

 

روحانی افزود: این استان دارای مردمانی وفادار و انقلابی است و در دفاع مقدس حضور فعالی داشتند و امروز برای آبادانی کشور در صحنه هستند.

 

 

وی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ گردشگری، دامداری، باغداری و میوه از مراکز مهم کشور است و می‌تواند نقش خوبی برای تأمین نیازمندی‌های کشور داشته باشد.

 


رئیس جمهور بیان کرد: مردم استان برای تکمیل فرودگاه، مسائل جاده‌ای و نیازمندی‌های عمومی‌شان مطالباتی دارند که باید مورد توجه قرار بگیرد و آقای کلانتری نیروی فعال و آشنا به استان است و با روحیه بسیار بالا قطعاً می‌تواند در استان کهگیلویه و بویراحمد تحول ایجاد کند.

 


روحانی گفت: از همه علما و ائمه جمعه می‌خواهم که با استاندار جدید همکاری بیشتری داشته باشند تا شاهد شرایط بسیار بهتری در زندگی مردم این استان‌ باشیم.

 


 وی در پایان گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین دومین استان نفت‌خیز کشور است که از این ظرفیت هم بایستی به مردم استان کمک شود و مردم استان از منافع این نعمت بهره‌مند شوند و وزارت نفت بایستی در این زمینه فعالیت کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
داریوش
1398/3/22 - 15:43
روحانی هم فهمید استاندار قبلی فقط اهل جلسه بود و اجرایی نبود
rateup 0
 ratedown 0
کاظم
1398/3/22 - 16:47
ما در بیکاری هم رتبه اولیم علی برکت الله
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.