گروه: اخبار استان خبر: 131115 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 ساعت : 22:40

شماره‌های رُند و مرتب شاتل موبایل بدون حراج وارد بازار شد

شاتل‌موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن‌همراه کشور، از ارائه‌ی تعدادی از شماره‌های رُند و مرتب خود به‌شیوه‌ای نوین و بدون حراج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  امکان خرید شماره‌های رُند و مرتب و خوش‌آهنگ شاتل‌موبایل با پیش‌شماره‌ی ٠٩٩٨ و کد یک و پوشش سراسری 3G و 4G در سه دسته‌بندی شماره‌های یک‌ستاره و دو‌ستاره و‌ سه‌ستاره، به‌صورت فروش تلفنی و حضوری در بیش از ۱۳۰۰ نمایندگی شاتل‌موبایل در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان آغاز شد.

 
شماره‌های رُند شاتل‌موبایل همراه‌با بسته‌ای آغازین شامل یک گیگابایت اینترنت همراه یک‌ماهه، ۱۰۰ دقیقه مکالمه برون‌شبکه، ۱۰۰ پیامک برون‌شبکه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه، ۱۰۰۰ پیامک درون‌شبکه و یک‌ماه اشتراک سرویس فیلم و سریال نماوا عرضه می‌شوند. علاوه‌براین، شماره‌های رند یک‌ستاره به‌همراه بسته‌ی ۲.۵ گیگابایتی اینترنت شاتل‌موبایل پلاس یک‌ماهه به مبلغ ۶۰ هزار تومان و شماره‌های رند دوستاره به‌همراه بسته‌ی ۴.۵ گیگابایتی اینترنت شاتل‌موبایل پلاس یک‌ماهه با قیمت ۱۰۰ هزار تومان و شماره‌های رند سه‌ستاره به‌همراه ۱۰ گیگابایت اینترنت شاتل‌موبایل پلاس یک‌ماهه با قیمت ۱۵۰ هزار تومان در شرایط برابر و بدون نیاز به شرکت در فرایند حراجی به متقاضیان عرضه می‌شوند.
 
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب و خرید شماره‌های رُند و مرتب شاتل‌موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره‌ی ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند با مرکز تماس شبانه‌روزی این اپراتور به شماره‌ی ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند یا به نمایندگی‌های شاتل‌موبایل در سراسر کشور مراجعه کنند.
 
فهرست نشانی نمایندگان فروش و خدمات پس‌ازفروش سیم‌‍‌کارت‌های شاتل‌موبایل ازطریق وب‌سایت www.shatelmobile.ir یا تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی این اپراتور به شماره ٠٩٩٨١٠٠٠٠٠٠ دردسترس است.
 
همچنین، کسب اطلاعات تکمیلی درباره‌ی شماره‌های رُند، بسته‌های آغازین با شماره‌ی عادی سیم‌کارت‌های شاتل، نقشه‌ی شهرها و جاده‌های زیرپوشش خدمات، سرویس‌های منحصر‌به‌فرد شاتل‌موبایل پلاس، انتقال مانده‌ی بسته‌ی اینترنت به دوره‌ی بعد، طرح تعرفه‌ی ویژه‌ی مصرف آزاد، خدمات بازیلی و سایر محصولات و خدمات شاتل‌موبایل ازطریق وب‌سایت این اپراتور امکان‌پذیر است.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.