گروه: اخبار استان خبر: 131103 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 ساعت : 16:00

دیپلماسی یعنی حراج غیرت و عزت؟!

آیا نظارتی بر این مراودات افسار گسیخته وجود ندارد؟ چرا شئونات اسلامی در برخی از این مهمانی‌ها زیر پا گذاشته می‌شود؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:

قرار بود دیپلماسی در خدمت اقتدار و استقلال و عزت ملت ایران باشد. اما مدتی است برخی سفارت خانه‌های خارجی در پوشش مهمانی، اقدام به برگزاری پارتی‌های مختلط می‌کنند و شئونات ملی و اسلامی را زیر پا می‌گذارند، یا برخی فعالان سیاسی و فرهنگی را به خدمت می‌گیرند، تابعیت می‌دهند و برای نفوذ و اثرگذاری در ایران استفاده می‌کنند.

قبلاً تصاویر نامناسبی از یک برنامه در خانه سفیر سوئد منتشر شده بود و اخیراً تصاویر زنان نیمه عریان در مهمانی باغ سفارت ایتالیا به نمایش در آمده است. استرالیا، انگلیس، فرانسه و برخی کشورهای دیگر اروپایی هم در پوشش مهمانی و آشنایی و تقدیر از هنرپیشگان و … فعالند. و البته برخی کشورهای آسیایی.

چند روز قبل در یک پارتی شبانه در ولنجک که همراه با سرو مشروبات الکلی و مواد مخدر بود، دو دیپلمات سفارت هلند و انگلیس دستگیر شدند. در این پارتی مختلط، چند بازیگر زن و مرد نیز حضور داشتند. دیپلمات انگلیسی، فیبی ایوانز، رایزن اقتصادی سفارت است.

آیا نظارتی بر این مراودات افسار گسیخته وجود ندارد؟ چرا شئونات اسلامی در برخی از این مهمانی‌ها زیر پا گذاشته می‌شود؟ چرا به غیرت برخی مدیران و فعالان رسانه‌ای بر نمی‌خورد که سفارتخانه‌ها تا مرز برگزاری پارتی‌های مستهجن پیش رفته‌اند؟!

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.