گروه: اخبار استان خبر: 131055 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 ساعت : 18:26
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در :

تذکرنماینده کهگیلویه به وزیر راه و شهرسازی/ کوتاهی و سهل انگاری وزارتخانه شما علت کشته شدن شهروندان چرامی بود

سردار هاشمی پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت:آقای اسلامی کشته شدن 8 نفر در یک حادثه دلخراش رانندگی و مصدوم شدن یک نفرکه آن هم حال مساعدی ندارد در مسیر جاده آب حیات سرفاریاب شهرستان چرام، به علت کوتاهی و سهل انگاری عوامل این وزارتخانه در جهت مرمت جاده و عدم نصب علائم و گاردیل بوده است. و اکنون چه کسی پاسخگو است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبه نقل از بویرخبر؛ سردار هاشمی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت:آقای اسلامی؛ کشته شدن 8 نفر در یک حادثه دلخراش رانندگی و مصدوم شدن یک نفر  که آن هم حال مساعدی ندارد در مسیر جاده آب حیات سرفاریاب شهرستان چرام، به علت کوتاهی و سهل انگاری عوامل این وزارتخانه در جهت مرمت جاده و عدم نصب علائم و گاردیل بوده است. و اکنون چه کسی پاسخگو است؟

 

 
نماینده مردم  کهکیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، افزود: این ضایعه اسفناک را به چه کسی تسلیت بگویم؟ در حالی که هیچ یک از اعضای خانواده جان سالم به در نبرده اند.
 
 
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی ضمن تشکر از حضور مردم حوزه انتخابیه به ویژه شهرستان چرام   تأکید کرد: آقای وزیر ضمن حفظ حق خود به عنوان خادم مردم شهید پرور کهکیلویه بزرگ برای پیگیری این موضوع از جنابعالی تقاضای همکاری دارم.
 
 
 
سردار هاشمی پور خطاب به دکتر اسلامی تاکید کرد: آقای وزیر؛ اولا کمک کنید تا حقی از مصیبت دیدگان ضایع نشود، ثانیا به دور از هرگونه بهانه جویی با ضرورت توجه به سلامت مردم، در اصلاح و رفع عوامل حادثه خیز برای جلوگیری از اتفاقات مشابه تسریع گردد.
 
 
 
 هاشمی پور تصریح کرد: سرعت عمل در احداث جاده فرسایشی شده منطقه آب حیات و تنگ پیرزال با کمک وزارت نفت بخاطر عبور خط لوله 42 اینچ گاز از این منطقه و محدودیت هایی که این خط لوله جهت تعریض جاده بوجود آورده، بالا رود.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.