گروه: اخبار استان خبر: 131051 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 ساعت : 14:34
به همت آموزش و پرورش شهرستان صورت گرفت؛

برگزاری همایش تجلیل از نام مدال آواران و قهرمانان ورزشی شهرستان بهمئی+تصاویر و فیلم

همایش تجلیل از نام آواران و قهرمانان ورزشی بهمئی به همت آموزش و پرورش شهرستان در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛همایش تجلیل از نام آواران و قهرمانان ورزشی بهمئی در حوزه دانش آموزی ظهر امروز به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان در سالن آمفی تناتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر لیکک برگزار شد.

 

 

رئیس اداره آموزش و پروش بهمئی در این همایش بر لزوم تقویت برنامه های حوزه ورزش و سلامت تاکید کرد.

صادق جریده گفت:آسیب های اجتماعی یکی از بزرگترین موانع تربیت،آموزش و یادگیری است و جامعه هدف آموزش و پرورش بیشترین هجمه را سمت آسیب های اجتماعی محتمل می شود.

 

 

وی افزود: با توجه به اینکه جامعه دانش آموزی گسترده بوده و از هسته های اصلی اجتماع هستند، اگر برنامه های ورزشی نشاط آفرین در مدارس کار شود، سالم سازی جامعه راحت تر انجام می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی تصریح کرد: برنامه ها،همایش ها و مسابقات ورزشی و اشتغال به فعالیت های درست برای جلوگیری ازاسترس،اضطراب،پرخاشگری و ورزش و سلامت، دانش آموز را از انزوا خارج می کند.

جریده ادامه داد: مهارت های زندگی و مهارت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید در زنگ ورزش به دانش آموزان آموزش داده شود. به همین دلیل مربی ورزش بودن امری خطیر است که باید چنین فردی در کنار معلم ورزش، یک روانشناس با تجربه باشد.

وی گفت:مدیران مدارس هم این وظایف و مسئولیت را دارند که نسبت به رفتار،گفتار و برخوردهای زنگ ورزش نظارت کافی داشته باشند.

جریده افزود: با توجه به اینکه چهارمین شهرستان پرجمعیت استان هستیم، باید در برنامه های ورزشی جایگاه مناسبی داشته باشیم که در همین راستا اداره بهمئی در سال های اخیر میزبانی چند مسابقه ورزشی استانی بود .

رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی خاطرنشان کرد: در این برنامه مقام آوران شهرستانی و استانی در حوزه ورزش تجلیل می‌شوند. هر چند این هدایا در خور شأن تجلیل شوندگان نیست اما وظیفه خود دانستیم درحد بضاعت مالی آموزش و پرورش شهرستان از این افراد تقدیر شود.

جریده با اشاره به لزوم هوشیاری نسبت به خطرات فضای مجازی،گفت: مدرسه باید شاد باشد اما مجموع فعالیت ها در مدارس باید بر اساس قوانین وزارت و شرع و دین مقدس باشد.

وی افزود: باید مدیران حواسشان به این مسائل باشد، ما باید از نکات مثبت فضای مجازی استفاده کنیم.

اکبر وزش، کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در ادامه این همایش گزارشی از عملکرد یکساله این بخش ارائه کرد و گفت:همه این فعالیت ها نتیجه تلاش و زحمات مجموعه آموزش و پرورش شهرستان،مربیان و دانش آموزان مدارس بود که از همه آنها تقدیر و تشکر می شود.

در بخش پایانی همایش از مدال آوران ورزشی شهرستانی و استانی شهرستان تجلیل شد.

تصاویر این مراسم را در ادامه مشاهده کنید:

 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.