گروه: اخبار استان خبر: 131007 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 ساعت : 09:22
آغاز شمارش معکس برای شهرداری یاسوج؛

تعیین تکلیف وضعیت پل چهارم بشار به کجا رسید؟آیا معاون عمرانی استاندار به وعده خود عمل می کند؟

تنها 10 روز دیگر از زمان داده شده به شهرداری یاسوج باقی مانده است و شمارش معکوس آغاز شده است؛ آیا شهرداری یاسوج توانسته است کارهای خواسته شده را انجام دهد یا معاون عمرانی استاندار به حرف خود عمل خواهد کرد و پروژه را به دستگاه دیگری خواهد سپرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پل چهارم بشار که در سال 94 کلنگ زنی شد که یکی از راه کارهای مسئولین برای بهبود نرافیک و همچنین تردد مسافران و دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع) بود.

 

این پل از سمت ساحلی به بلوار رجا متصل و از سمت دیگر به منطقه سروک و نجف آباد اتصال می یابد، ازطرفی افتتاح و راه اندازی این پروژه نقش موثری در ارتقای پدافند غیرعامل شهری خواهد داشت.

 

افتتاح این پل همچنین از بارترافیکی درمحدوده بیمارستان امام سجاد(ع) می کاهد، و ارتباط  بین چند نقطه شهر را بهبود می بخشد.

 

این پل یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی شهرداری است که قرار بود، تا پایان سال 97 به پایان برسد که به دلیل مشکلات مالی و سیستم های اجرایی پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته است.

 

ماه گذشته جلسه ای در استانداری کهگیلویه و ویراحمد برگزار شد و یکی از مواردی که به آن پرداخته شد موضوع پل چهارم بشار و نارضایتی مسئولان استان از روند اجرای این پل بود در حالی که  معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اختصاص اعتبار 8 میلیارد تومانی برای پل چهارم بشار(پل بلوار رجاء) گفت: هیچ پروژه استانی و ملی در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد که به اندازه این پل اعتبار دریافت کرده باشد.

 

در نهایت معاون عمرانی استاندار تا پایان خرداد ماه به شهرداری یاسوج مهلت داد تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت پل اقدام کنند و در صورتی که پروژه پیشرفت چندانی نداشته باشد مجری طرح از شهرداری یاسوج به دستگاه دیگری واگذار شود.

 

اکنون تنها 10 روز دیگر از زمان داده شده به شهرداری یاسوج باقی مانده است و شمارش معکوس آغاز شده است؛ آیا شهرداری یاسوج توانسته است کارهای خواسته شده را انجام دهد یا معاون عمرانی استاندار به حرف خود عمل خواهد کرد و پروژه را به دستگاه دیگری خواهد سپرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.