گروه: اخبار استان خبر: 130997 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 ساعت : 17:16

حضور غافلگیرکننده استاندار در تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان/واکنش مبهم احمدی به استعفای خود از استانداری

استاندار کهگیلویه و بویراحمد که این روزها به سوژه داغ رسانه های استان تبدیل شده است و از این مسئولیت استعفا داده است اما سوال اینجاست که اگر استعفا داده است چرا امروز به عنوان استاندار استان در این مراسم شرکت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،ظهر امروز جلسه تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور قائم مقام وزارت بهداشت در سالن جرجانی شهر یاسوج برگزار شد.

سالن جرجانی برای این مراسم پر شد و خیلی ها نیز ایستاده بودند و جای نشستن نداشتند نکته جالب توجه در این مراسم پیوستن استاندار کهگیلویه و بویراحمد به جلسه بود.

 

در حالی که چند دقیقه از آغاز مراسم می گذشت استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مکدیرکل دفتر خود وارد سالن شدند که می توان گفت این حضور غیر منتظره باعث تعجب خیلی ها شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد که این روزها به سوژه داغ رسانه های استان تبدیل شده است و از این مسئولیت استعفا داده است اما سوال اینجاست که اگر استعفا داده است چرا امروز به عنوان استاندار استان در این مراسم  شرکت کرده است.

 

علی محمد احمدی در حاشیه این مراسم در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری درخصوص استعفای خود از استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد و شما که اینقدر صبر کرده اید چند مدت دیگر نیز صبر کنید و متوجه می شوید.

 

به نظر می رسد اظهارات مبهم علی محمد احمدی همچنان ادامه دارد و قصد ندارد به طور واضح در این باره صحبت کند و همچنان یک بلاتکلیفی وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.