گروه: اخبار استان خبر: 130953 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 ساعت : 11:09
در گفتگو با صبح زاگرس:

نا گفته های پدر یاسوجی از روزی که کودک سه ساله اش در تنگ مهریان گم شد+عکس

بیش از 40 روز از گم شدن محمد مهدی روضانی می گذرد و هنوز هیچ خبری از این کودک سه ساله در دست نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد مهدی کودک سه ساله کهگیلویه و بویراحمدی در روز جمعه 6 اردیبهشت ماه سالجاری  به همراه خانواده برای گردش و تفریح به تنگ مهریان یاسوج رفته بودند  که گویا سرنوشت خوبی در انتظار این کودک سه ساله نبود و در کنار رودخانه تنگ مهریان گم شد،  با توجه به اینکه خانواده رضوانی فر در کنار رودخانه اسکان پیدا کرده بودند پس از گم شدن تنها چیزی که به ذهنشان رسید این بود که ممکن است کودک به درون آب افتاده باشد.

 

خانواده رضوانی فر با  آتش نشانی تماس گرفتند و ماجرا را گفتند که آتش نشانی نیز در سریع ترین زمان ممکن خودشان را به محل حادثه می رسانند و عملیات جست و جو برای کودک 3 ساله را  آغاز می کنند.

 

ماموران آتش نشانی و امدادی نیز به مدت یک هفته عملیات جست و جو برای کودک سه ساله را در رودخانه های تنگ مهریان و مختار انجام دادند اما هیچ اثری از این کودک به دست نیامد و امروز  45 روز از گم شدن محمد مهدی می گذرد و هنوز خبری از این کودک در دست نیست.

 

عکس محمد مهدی در  شبکه های مختلف مجازی منتشر شد تا شاید نشانی از آن به دست خانواده اش برسد،اما هنوز خبری نشده است،  در همین خصوص خبرنگار این پایگاه خبری گفت و گویی با پدر محمد مهدی داشته است که در زیر می خوانید.

علی رضوانی فر پدر این کودک گفت: برای تفریح به تنگ مهریان رفته بودیم با توجه به اینکه محمد مهدی پسر پر تحرکی است مدام به اطراف می رفت بک بار تا نزدیکی جاده اصلی رفت که متوجه شدیم و او را کنار خودمان آوردیم.

 

وی ادامه داد: بعد از مدتی خبری از محمد مهدی نبود هر چه صدایش کردیم جوابی نشنیدیم گفتیم  شاید در رودخانه افتاده باشد با آتش نشانی تماس گرفتیم اما چیزی پیدا نشد و تنها لنگه کفشش را پیدا کردیم اما احتمالا دوباره سر جاده اصلی رفته و ربوده شده است.

 

رضوانی عنوان کرد: همه توضیحات از روز حادثه را برای نیروهای انتظامی نوشتم  من 5 فرزند دارم که محمد مهدی فرزند دوم   من است، هر کس فرزندم را پیدا کند و اطلاع دهد  به او مژدگانی می دهم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.