گروه: اخبار استان خبر: 130937 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 ساعت : 07:56

بازپس گیری بدهی میلیاردی بدهکار بزرگ بانکی استان معطل چند میلیون تومان ناقابل!

طبق شنیده ها این بدهکار بانکی هیچ یک از مطالبات میلیاردی خود که گفته می شود باید پس از کارشناسی اموال و دارایی ها صورت گیرد را پرداخت نکرده است که به نظر می رسد این موضوع به دلیل عدم تخصیص پول لازم برای انجام کار کارشناسی اموال و دارایی های فرد مورد نظر صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای بزرگترین بدهکار بانکی استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از جنجالی ترین موضوعات سال های اخیر استان بود که با ورود دستگاه قضایی به این قضیه و در اصل مبارزه با مفاسد اقتصادی موجی از خوشحالی را در میان مردم استان و البته کسانی که دچار زیان شده و ضربه خورده بودند را به وجود آورد.

 

موضوع زمین های پتروشیمی سقاوه بویراحمد هم یکی از موضوعاتی بود که به این پرونده ارتباط داشت و اهالی منطقه خواهان رسیدگی به وضعیت زمین ها بوده و چشم انتظار اقدام دستگاه قضایی استان هستند.

 

پس از این که این بدهکار بزرگ بانکی از زندان آزاد شد باز هم با صدور حکم جلب روانه زندان شد که به نظر می رسد با موضوع رسیدگی به پرونده وی در خصوص یک کارخانه تازه واگذار شده به او صادر شده است.

 

گویا این بدهکار بانکی جهت پاسخگو بودن در موضوع پرونده یکی از بزرگترین کارخانجات استان که در شهر یاسوج است فراخوانده شده است تا آخرین موارد و دفاعیات جهت صدور حکم اخذ شود.

 

از طرف دیگر طبق شنیده ها این بدهکار بانکی هیچ یک از مطالبات میلیاردی خود که گفته می شود باید پس از کارشناسی اموال و دارایی ها صورت گیرد را پرداخت نکرده است که به نظر می رسد این موضوع به دلیل عدم تخصیص پول لازم برای انجام کار کارشناسی اموال و دارایی های فرد مورد نظر صورت نگرفته است.

 

طبق شنیده ها باید مبلغی برای این کار در نظر گرفته شود که در مقابل بدهی میلیاردی این فرد بسیار ناچیز بوده اما به همین دلیل ساده این موضوع تا اینجا متوقف شده است چرا که گفته می شود همه کارهای لازم برای بازپس گیری لازم انجام شده است و تنها به یک کار کارشناسی نیاز است که همچنان انجام شده است.

 

گفتنی است در پی گزارش‌های سازمان بازرسی و ارائه اسناد موجود پرونده یک مفسد اقتصادی، موضوع در دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد  مورد رسیدگی قرار گرفت و مشخص شد این فرد با عنوان کارآفرینی و اشتغالزایی و با استفاده از عناوین مختلف خانوادگی، تسهیلاتی از بانک‌ها دریافت کرده است که بر اساس استعلامات سازمان بازرسی در مجموع حدود ۲۷۰ میلیارد تومان معوقات بانکی دارد.

 

امیدوارم مسئولان دستگاه قضائی استان هر چه سریعتر نسبت به این موضوع اقدامات لازم را انجام دهند و در بازپس گیری اموال به کار برند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
حسینی
1398/3/20 - 09:12
آقای مزارعی مردم هنوز چشم امیدشان به شماست مردم را ناامید نکنید همانطور که چن ماه پیش قاطعانه گفتین می خواهید فساد را پاک کنید پس چرا ساکت نشسته اید؟؟؟
rateup 1
 ratedown 0
مطالبه گر
1398/3/20 - 13:25
قرار بود قوه قضاییه فساد در استان را ریشه کن کند اما گویا به انزوا کشیده شده است
rateup 1
 ratedown 0
حسین
1398/3/21 - 17:32
دروغ به خورد مردم دادن دیگه بس نیست کجا کسی جلب شده
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.