گروه: اخبار استان خبر: 130910 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 ساعت : 09:41
کارشناس مسائل سیاسی:

کشور نیازمند مسئولانی معتقد به مقاومت برای فتح سنگرهای کلیدی درگستره جهانی است

حجت الاسلام اندرزیان افزود: امروز کشور نیازمند مسئولانی معتقد به مقاومت با تشکیل هسته های مقاومت برای فتح سنگرهای کلیدی درگستره جهانی برای حلّ مشکلات،زمینه سازی اندیشه مهدویت وحکومت جهانی وی ومقابله جدی با زورگویان ومستکبران است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با کهگیلویه؛ در خصوص بیانات رهبر انقلاب در موضوع منطق مقاومت با اشاره به اهمیت اتحاد و همدلی مسئولین با همدیگر و با مردم گفت:  کسانی که در جمهوری اسلامی مسئولیت پذیرفته اند،موظّفند برای پیشرفت وتعالی اسلام،همدل وهمراه ومتحد باشند(واعتصموابحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا) لکن درصورت اختلاف آن ابلیس است که جنگ هفتاد دو ملت را برای پر شدن جهنّم راه اندازی کرده است.

 

‏حجت الاسلام اندرزیان افزود: امروز کشور نیازمند مسئولانی معتقد به مقاومت با تشکیل هسته های مقاومت برای فتح سنگرهای کلیدی درگستره جهانی برای حلّ مشکلات،زمینه سازی اندیشه مهدویت وحکومت جهانی وی ومقابله جدی با زورگویان ومستکبران باالگو پذیری از آیه(اشدّاء علی الکفّار رحماء بینهم) است.

 

‏ وی با اشاره به توافق نامه برجام گفت: وای برکسانی که در مسئله برجام با رهبری موافق نبودند و برمواضع خود پافشاری کردند، نتیجه این پافشاری‌ها چه شد، رفتند و به چشم خود دیدند که نتیجه برجام کف بر روی آب شده است.آنهایی که برجام را تحمیل کرده و اعلام می کردند که رهبری موافق اند،حالا که محرز شد حضرت آقا اعتقادی به این برجام نداشته وتذکرات لازم را نیز به رئیس جمهور و وزیر خارجه داده اند،نسبت به آفتاب تابانی که(کقطع من اللیل مظلما) است چه خواهند گفت که شش سال وقت مملکت راتلف کردند.

 

وی ادامه داد: کسانی که تا دم از هرچیز می‌زنند حرف غرب را وسط می‌کشند چرا نمی‌خواهید واقعیت کشور را بپذیرید و مدام سیستم حاکم بر ممالک غربی را مثال می‌زنید.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.