گروه: اخبار استان خبر: 130907 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 ساعت : 12:43
با حضور فرماندار و بخشداران شهرستان صورت گرفت؛

آغاز اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در بهمئی/پیش بینی غربال گری 8 هزار فشار خونی در شهرستان+تصاویر

طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با حضور فرماندار و بخشداران بهمئی در مرکز سنجش و کنترل فشار خون شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با حضور فرماندار و بخشداران بهمئی در مرکز سنجش و کنترل فشار خون شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این مراسم گفت: افراد بالای ۳۰سال، بیماران کلیوی و زنان باردار می‌توانند همه روزه می توانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی، خانه‌های بهداشت و ایستگاه‌های ثابت و سیار، به صورت رایگان فشارخون خود را سنجش و کنترل کنند.

علی آبشنگ با بیان اینکه مرحله غربالگری از 18 خرداد تا 15تیر ادامه دارد، افزود: داشتن کارت ملی یا شماره ملی برای دریافت خدمات سنجش فشار خون الزامی است.

آبشنگ خاطرنشان کرد:پیش بینی ما این است که در اجرای برنامه بسیج ملی فشار خون در شهرستان بهمئی ، حداقل 8هزار نفر غربالگری فشار خون شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در پایان با تقدیر از حضور فرماندار و بخشداران شهرستان در محل اجرای طرح، گفت: شهروندان می‌توانند تا ۱۵ تیر اطلاعات فشارخون خود را در سامانه خود اظهاری بسیج ملی کنترل فشار خون بالا، به نشانی www.salamat.gov.ir ثبت کنند.

در ادامه تصاویر تکمیلی خبر را مشاهده کنید:

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.