گروه: اخبار استان خبر: 130851 / تاریخ انتشار : 1398/3/19 ساعت : 08:57
امام جمعه موقت یاسوج ر گفتگو با صبح زاگرس:

اگر مقاومت نکنیم امریکایی ها خواسته های خودشان را در ایران پیاده می کنند/مذاکره اگر می خواست نتیجه دهد در گذشته می داد اکنون باید مقاومت کرد

حجت الاسلام موسوی اعظم: اگر مقاومت نکنیم دشمنان اسلام به ویژه امریکا همه خواسته های خودشان را در ایران پیاده می کنند و بدون اینکه هیچ تعهدی داشته باشند اگر مقاومت نباشد انها پیروز می شوند.

امام جمعه موقت یاسوج در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص بیانات رهبر انقلاب و موضوع مقاومت بیان کرد: همیشه در همه عالم اینگونه بوده است که هر گاه کشوری در مقابل زیاده خواهی های یک کشور دیگر تسلیم شد ظلم و ستم به  تمام معنا به انها وارد شد و هدف آنها از بین بردن سرمایه های معنوی و مادی و اعتقادی مردم است لذا آنها می خواهند استکبار خودشان را به تمام معنا حفظ کنند اما توسط امام خمینی (ره) مسئله بیداری  مطرح شد.

 

حجت الاسلام موسوی اعظم تصریح کرد: این  بیداری برای بقیه کشورها روشن کرد که باید در مقابل   زیاده طلبی ها ایستاد و دشمنان همچنان به دشمنی های خودشان ادامه می دهند و به طور یقین دشمنان خوب درک کرده اند که اکنون همه برنامه های نظام جمهوری اسلامی بر علیه استکبار باعث بیداری بقیه کشورها شده است.

 

وی ادامه داد: دشمنان فشارهایی را به کشورها وارد و موضوعی مثل مذاکره را مطرح می کنند و بر آن  دامن می زنند می بینیم با وجود اینکه امریکا با کشور کره مشکلاتی دارد اما جرات مزاحمت برای کره را ندارد و پیوسته دارند صحبت های یاوه ای را بر زبان ها مطرح می می کنند که یقین دارند برای کشورهای دنیا به ویژه ایران که پرچم دار آزادی  برای مستضعفان در دنیا است قابل قبول  نیست و نمی توانند کاری کنند.

 

موسوی اعظم تصریح کرد: به طور قطع یقین  استقامت و پایداری دائمی مردم بیشتر می شود سرانجام پیروزی و فتح واقعی نصیب مسلمانانی  است که اهل اعتقاد و باور هستند به ویژه جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

 

امام جمعه موقت یاسوج افزود: مذاکره هیچ نتیجه ای جز ذلت  و خواری برای کشور نداشت جز اینکه می خواستند پیشرفت علمی ایران را از بین ببرند و فعالیت ایران را به تاخیر بیاندازند هیچ نفعی برای ایران نخواهد داشت بقیه کشورها نیز افرادی هستند که مشغول نوکری و حلقه به گوش آمریکا هستند.

 

وی ادامه داد: اگر مقاومت نکنیم دشمنان اسلام به ویژه امریکا همه خواسته های خودشان را در ایران پیاده می کنند و بدون اینکه هیچ تعهدی داشته باشند اگر مقاومت نباشد انها پیروز می شوند.

 

حجت الاسلام موسوی اعظم  گفت: مذاکره تا کنون اگر می خواست نتیجه دهد نتجیه می داد انها هر جایی که دیدند یک قدمشان به نفع کشور مقابل است فوری برنامه خودشان را به هم می زنند و تنها به دنبال خواسته ها و منافع خودشان هستند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.