گروه: اخبار استان خبر: 120797 / تاریخ انتشار : 1398/3/18 ساعت : 09:11
با هدف بررسی وضعیت خدمات‌رسانی صورت گرفت؛

بازدید سرزده فرماندار لنده از ادارات این شهرستان/ارائه خدمات ادارای مناسب به شهروندان در کمترین زمان ممکن +تصاویر

فرماندار شهرستان لنده ساعت 6 و30دقیقه صبح امروز و همزمان با اولین روز هفته با حضور سرزده در ادارات این شهرستان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، به منظور بهینه سازی مصرف برق و در پی تغییر ساعات کاری ادارات در استان کهگیلویه وبویراحمد ساعت کاری از ساعت7صبح به 6 و30دقیقه صبح تا ساعت 13 تغییر کرد.

 

 
 

به همین منظور فرماندار شهرستان لنده در اولین روز کاری هفته با حضور سرزده خود در ادارات وضعیت خدمات رسانی ادارات را از نزدیک و در ساعات اولیه صبح مورد بررسی قرار داده است.

 

 

 

سید خدادوست موسوی  در این بازدیدها ضمن دیدار با کارکنان ادارات و گفت و گو با آنان در خصوص موضوعات کاری و مشکلات و توانمندی های موجود ادارات و نحوه ارائه خدمات به شهروندان اطلاعاتی کسب کرد.

 

وی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به مردم خواستار رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین توسط کارکنان ادارات با حضور به موقع و پیگیری مشکلات مراجعه کنندگان از سوی مسئولان ادارات شد.

 

فرماندار شهرستان‌ لنده در ادامه اضافه کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم و پویایی نظام اداری به دلیل کمبودات و عمق محرومیت هایی که دارد باید الگو باشد و در ارائه خدمات به شهروندان کوتاهی نکنند.

 

وی افزود: سیستم اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات و سرمایه‌های موجود و توانمندسازی و توان افزایی خود چرخه مناسب خدمات ارائه دهد و نسبت به تکمیل طرح ها و پروژه های که می تواند در زمینه جذب اعتبارات و فرصت های سرمایه ی موثر باشد از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 

موسوی یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت ومسئولان ادارات می بایست  نسبت به ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات خود باتوجه به تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری خودشان را هماهنگ کنند .

 

فرماندار لنده در این بازدید به همراه بخشدار مرکزی لنده و موگرمون و حراست فرمانداری از  ادارات بنیاد مسکن، جمعیت هلال احمر و میراث فرهنگی و صنایع دستی بازدید کردند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.