گروه: اخبار استان خبر: 120782 / تاریخ انتشار : 1398/3/17 ساعت : 17:08

اظهارات بی سابقه خورشیدی آزاد علیه تاجگردون/وقتی کسی ادعای زیادی کرد دمش را قیچی می کنند/جمع شدن زیر سایه درختی که 7 سال بدون سایه بود چه نفعی دارد؟

اینکه جوانان و مردان گچساران و باشت در بیکاری و نداری غرق باشند تا این‌بابا در کاخ ۵۰ میلیاردی لم بدهد و سوار خودروهای میلیاردی بشود وسفر آمریکا و کانادا و ترکیه اش برقرار باشد و خانواده اش را پولدار کند چه ثمری برایتان‌ دارد ؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس احمد خورشیدی آزاد در واکنش به نشست جمعی از قشقایی‌ها با نماینده گچساران و باشت بیان کرد: به ترک های خودمان و همشهری هایم می گویم از اینکه ۷ سال است زیر درختی که سایه ندارد جمع شده اید برای شما کافی نیست ؟

 

این بویی که به مشام بعضی میرسد بوی گوشت شتر مرغی است که قرار بود پروژه اش را برای آنان احداث کنند!

 

ترک های ما که آدم های خوش فکری بودند آنها را چه شده ؟گرچه از جمعیت ۵۰ هزار نفری قشقایی ها توانسته اند ۵۰ نفررا جمع کنند ، امید بستن به جایی که هنری جز فریب از آن ساخته نیست فعل درستی نمی تواند باشد ، اینکه جوانان و مردان گچساران و باشت در بیکاری و نداری غرق باشند تا این‌بابا در کاخ ۵۰ میلیاردی لم بدهد و سوار خودروهای میلیاردی بشود وسفر آمریکا و کانادا و ترکیه اش برقرار باشد و خانواده اش را پولدار کند چه ثمری برایتان‌ دارد ؟

 

اگر او قدری مثل شما زندگی می کرد دردش کمتر بود ، یادمان هست وقتی ۷ سال پیش به مجلس پا گذاشت فیش کت و شلوار هاکوپیانش را دکتر عارف برایش فرستاد اما حالا اگر جرات دارد لیست اموال و دارایی های جمع شده از عرق جنین شما را روی میز بریزد.

 

بادنجان دور قاب چین های بی مصرف را رها کنید ، تاج جواب تلفن های شان را هم‌نمی دهد ، آقایان یادتان باشد وقتی کسی ادعای زیادی کرد دمش را قیچی می کنند و الان تاج در چنین وضعی است ، دیر یا زود سراغش خواهند آمد ، وقت خودتان را تلف نکنید ، شاید از دیگران دیگی بجوشد اما از کسی که رفت زیر رصد نظارتی ها دیگر کاری ساخته‌ نیست آنهم سوژه های خاص.

 

این بیچاره به صاحبان عکس هایی دلخوش کرده که نمی داند به موقعش همان ها کله اش خواهند کرد — العاقل یکفی باالاشاره — پایدار باشید هم ایلی های عزیزم و همشهری های خوبم‌.

احمد خورشیدی آزاد

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.