گروه: اخبار استان خبر: 120781 / تاریخ انتشار : 1398/3/18 ساعت : 08:00
در گفت وگو با گردشگران در یاسوج عنوان شد:

گلایه های مسافران و گردشگران ازکمبود امکانات آبشار یاسوج+ تصاویر وفیلم

آبشار یاسوج به عنوان یکی از مناطق گردشگری بکر در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب شده، و به دلیل طبیعت زیبای آن هرساله پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور است و البته همچنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ آبشار یاسوج به عنوان یکی از مناطق گردشگری بکر در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب شده، و به دلیل طبیعت زیبای آن هرساله پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور است.

 

در همین ارتباط گردشگران آبشار یاسوج در خصوص مشکلات و جاذبه های طبیعی این منطقه گردشگری گفت و گویی با پایگاه خبری بویرخبر داشته، که مشروح آن در زیر آمده است:

 

یکی از هموطنان اصفهانی در خصوص آبشار یاسوج و جاذبه های آن گفت: چند روزی است به  آبشار یاسوج مسافرت کرده ایم که طبیعت بکر آن سبب گذراندن اوقات شاد و  خوب برای بنده و  خانواده شده است.

 

 
 

وی بیان کرد: جاذبه طبیعی آبشار یاسوج به امکانات زیر ساختی بیشتر نیاز دارد، از جمله تعریض جاده ورودی و پیگیری دست اندازی های آن، توجه به امکانات بهداشتی، احداث حمام های عمومی و توجه به نظافت این منطقه بیشتر باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

 

یکی دیگر از مسافران بوشهری که آبشار یاسوج را برای مسافرت انتخاب کرده است، عنوان کرد: طبیعت آبشار یاسوج بی نظیر و زیبا است، که مسوولان می توانند از این موضوع در جهت جذب توریست و بوم گردی و توسعه این استان استفاده کنند.

 

 
 

وی در ادامه، بیان کرد: طبیعت آبشار به شکلی بوده، که کسانی که به این منطقه سفر می کنند بدون شک در آینده هم تصمیم خواهند گرفت به این نقطه کشور همراه با خانواده مسافرت کنند.

 

وی در انتقادی از مسوولان، اظهار کرد: تدبیر لازم در زمانی که آبشار گنجایش ندارد اندیشیده نشده است، در یک مورد ورودی آبشار به حدی شلوغ بود که در مناطق بالاتر دیگر ظرفیت جدیدی برای آمدن مسافران نیست اما از مسافران عوارضی هرچند ناچیز دریافت می شود، در حالی که آنها باید اعلام کنند ظرفیت تکمیل است یا عوارض دریافت نکنند.

 

هموطن خوزستانی در خصوص جاذبه های آبشار یاسوج گفت: طبیعت زیبا و منظره جالب آبشار سبب گذراندن لحظات خوب و به یاد ماندنی برای مسافران می شود، باید اشاره کنم در استان خوزستان چنین منطقه زیبایی پیدا نمی شود.

 

 

وی در خصوص مشکلات آبشار به صورت کوتاه بیان کرد: در آبشار مکان مناسب برای پارک خودروها به آسانی دردسترس نیست، از طرفی تا حدودی مسائل بهداشتی کمتر مورد توجه قرار گرفته که باید مردم  از طریق نریختن آشغال و مسوولان به وسیله اضافه کردن سطل های زباله در این مورد توجه کافی از خود نشان دهند.

 

این هموطن خوزستانی اضافه کرد: در آبشار یاسوج امنیت خوبی وجود دارد و از تامین کنندگان امنیت در این مکان تقدیر و تشکر می کنیم.

 

یکی  از بانوان اهوازی در خصوص آبشار یاسوج گفت: در گذشته برادر و خانواده او به آبشار یاسوج مسافرت کرده بودند، که بعد از شنیدن زیبایی  این نقطه از کشورمان  علاقمند به حضور دسته جمعی در تعطیلات عید فطر و دیدن زیبایی های آبشار یاسوج شدیم.

 

 

از دیگر هموطنان اهوازی در خصوص شهر یاسوج گفت: شهر یاسوج بسیاز زیبا بوده، و پایتخت طبیعت ایران زیبنده آن است و از همه هوطنان دعوت میکنم اگر تاکنون به شهر یاسوج  مسافرت نکرده، برای یکبار این نقطه زببا از کشورمان را برای مسافرت انتخاب کنند و بنده برای ششمین بار است که آبشار یاسوج و این شهر را برای مسافرت انتخاب میکنم.

 

 

وی در خصوص برخی مشکلات آبشار یاسوج اظهار کرد: در طول مسیر با توجه به حجم مسافر اگر امکان قرار دادن سکو و میز جهت استراحت خصوصا در مواقعی که ترافیک وجود داشته باشد لحاظ شود، از طرفی خود آبشار باید امکانات لازم برای افراد مسن  جهت رفاه حال آنها در نظر بگیرند.

 

تعطیلات عید فطر تمام شد و از این پس نیز گردشگران در تعطیلات تابستانی به این جاذبه گردشگری سفر خواهند کرد بنابراین بهتر است مسئولان مربوطه کمبود ها را برطرف و زیرساخت های لازم را مهیا کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.