گروه: اخبار استان خبر: 120765 / تاریخ انتشار : 1398/3/17 ساعت : 12:38

قطعی سیستم مخابراتی بهمئی و عذرخواهی رئیس مخابرات شهرستان از مشترکین/عامل اصلی قطعی حفاری های غیر مجاز است

رئیس اداره مخابرات بهمئی بعد از قطعی سیستم ارتباطات شهرستان از دیروز تاکنون، با عذرخواهی از مردم، قول داد تا با تدابیر لازم از قطعی مکرر جلوگیری کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس اداره مخابرات بهمئی بعد از قطعی سیستم ارتباطات شهرستان از دیروز تاکنون، ظهر امروز در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر؛با عذرخواهی از مردم، قول داد تا با تدابیر لازم از قطعی مکرر جلوگیری کند.

 

سیاوش جهانیان گفت: با عذرخواهی از محضر مشترکین گرامی مخابرات شهرستان بهمئی به دلیل قطعی اخیر سیستم مخابراتی شهرستان، تلاش می کنیم که این اشکال تکرار نشود.

 

وی تصریح کرد:رعایت نکردن حریم های حفاری توسط پیمانکاران شرکت ها با وجود تذکرات مکرر، عامل اصلی قطعی فیبر نوری بعنوان سرمایه ملی است.

 

جهانیان افزود:مشکل پیش آمده در سیستم مخابراتی شهرستان بهمئی نتیجه وقوع یکی از همین کم توجهی هاست.

 

وی خاطرنشان کرد:در طول یک دهه اخیر ده ها مورد قطعی فیبر نوری توسط پیمانکاران را داشتیم که این مسیرها مفصل خوردند و همین عاملی در کاهش کیفیت ارتباطات در دو حوزه دیتا و صوت شده است.

 

رئیس اداره مخابرات بهمئی تصریح کرد:به طور قطع با موارد حفاری های بدون مجوز، برخورد قانونی و حقوقی می شود.

 

جهانیان گفت:بعد از یک دوره تثبیت عدم قطعی ارتباطات در سیستم مخابراتی شهرستان بهمئی، از شامگاه گذشته تاکنون شاهد یک قطعی و اختلال در شبکه بودیم.

 

وی افزود:بیشترقطعی و اختلالات گذشته در حوزه شهرستان گچساران رخ می داد اما قطعی اخیر مربوط به اشکال در شرکت زیرساخت شهرستان بهبهان در انتهای مسیر بهبهان - لیکک بود.

 

جهانیان ادامه داد:با تلاش مضاعف و کار طاقت فرسای نیروهای مخابرات شهرستان از ساعت 18 دیروز تا ساعت 10 امروز، موفق شدیم مشکل  را شناسایی و برطرف کنیم.

 

رئیس اداره مخابرات بهمئی گفت:برای جلوگیری از قطعی ارتباطات، تلاش خود را برای ایجاد یک سیستم رزرو از مسیر تشان به مسکن مهر لیکک به کار می بندیم.

 

جهانیان در پایان گفت:نقاط پرمفصل و محتمل ایجاد قطعی را با فیبر سالم و بدون مفصل جایگزین می کنیم تا کیفیت ارتباطات دیتا و صوت افزایش یابد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.