گروه: اخبار استان خبر: 120749 / تاریخ انتشار : 1398/3/16 ساعت : 16:48
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:

ورود بیش از 270هزار نفر گردشگر به مناطق گردشگری کهگیلویه وبویراحمد/ثبت رکورد100درصدی اقامت در مناطق اردوگاهی استان

محمود باقری با اشاره به ورود گردشگران در چند روز تعطیلات در استان از ورود بیش از 270هزارنفر گردشگر تا عصر روزگذشته به مناطق گردشگری و زیارتی استان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد در گفت وگو با خبرنگار صبح زاگرس با اشاره به تکمیل ظرفیت مکان های گردشگری شهر یاسوج از جمله منطقه گردشگری آبشار اظهار کرد: مکان های گردشگری مرکز شهر دیگر ظرفیت پذیرش مسافر را ندارند و گردشگران می توانند از روستاهای هدف گردشگری در شهرستان های بویراحمد و دنا را مورد بازدید قرار دهند.

 

وی افزود: روستای گردشگری کاکان در شهر بویراحمد و کریک در شهرستان دنا آماده میزبانی از گردشگران است.

 

باقری در ادامه تصریح کرد: طبق نظارت های صورت گرفته اقلام خوارکی مورد نیاز گردشگران در بازرموجود است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان همچنین از نظارت های مشترک از مکان های گردشگری و مراکز خدمات دهی به گردشگران به صورت سر زده خبرداد .

 

وی تاکیدکرد: حجم قابل قبول مسافران از روز های گذشته تا کون به خصوص در مناطق گردشگری استان به گونه ای است که ظرفت آبشار یاسوج جوابگوی حجم گردشگران نبوده و ما از گردشگران دعوت کردیم تا از سایر جاذبه های شهرستان بویراحمد و دنا استفاده کنند.

 

باقری افزود: تا عصر روزگذشته بیش از 270هزارنفر از مناطق مختلف گردشگری و زیارتی استان بازدید کرده که بیشتر بازدیدکنندگان از استان های بوشهر، خوزستان، فارس و شهرکرد و سایر شهرستان های استان بوده است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: ثبت رکورد 100 درصد ضریب اشغال اماکن اقامتی گردشگری رسمی و اردوگاه ها و اماکن گردشگری استان در دو روز اخیر  تعطیلات در نوع خود قابل توجه است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.