گروه: اخبار استان خبر: 120742 / تاریخ انتشار : 1398/3/16 ساعت : 11:33
جالب ترین اتفاق در کهگیلویه وبویراحمد:

به تعطیلات رفتن مدیران به همراه خودپردازها در شهرستان لنده/گلایه مردم از بانک ها و درخواست از فرماندار

در جدیدترین اتفاق در استان کهگیلویه وبویراحمد وقتی مدیران به تعطیلات چند روزه رفتن ظاهرا خودپردازهای تمام بانک های این شهرستان لنده نیز به همراه مدیران به مسافرت رفته و از ارائه خدمات به شهروندان بازماندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه توسعه خدمات شهری یک امر اجتناب ناپذیر است که همه ما مسئولان از سطوح خرد تا کلان می بایست در قبال آن پاسخگو باشند چرا که حقوق شهروندی یکی از مهمترین مسائلی است که باید به ان توجه کافی داشت.

 

تعطیلات چندین روزه قبل و بعد از ایام عید سعید فطر باعث به مسافرت رفتن اقشار مختلف مردم به خصوص مدیران شده است که متاسفانه در محروم ترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد گویی خودپردازهای بانک ها نیز طاقت دوری مدیران خود را نداشته و آنان نیز به جلوتراز مدیران تعطیل و از ارائه خدمات به مشتریان خودداری و به مسافرت رفته اند.

 

عدم ارائه خدمات به مشتریان باعث شده است تا میزان نارضایتی مردم از بانک های شهرستان لنده به بالاترین سطح ممکن برسد و خواستار ورود قاطع فرمانداری، دادستانی به عدم ارائه خدمات توسط بانک ها در این شهرستان شده اند.

 

متاسفانه روند عدم ارائه خدمات بانکی به خصوص ارائه وجه نقد در روزهای تعطیل در بانک های شهرستان لنده یک مشکل و چالش فراگیر است که در طول سال دائماً در حال تکرار است و بانکی ها خودشان را موظف به پاسخگویی به مشتریان نمی دانند و باید جوابگو باشند چرا که این سرمایه ای که آنان جمع آوری کردند نتیجه اعتماد مردم به آنان است.

هرچند میزان برداشت وجه به طور طبیعی در روزهای تعطیل چندین برابر خواهد شد ولی بانک های نیز باید تدابیر لازم را برای چند روز تعطیلی پیش بینی کنند که موجبات نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.