گروه: اخبار استان خبر: 120690 / تاریخ انتشار : 1398/3/15 ساعت : 09:01
شنیده ها حاکی است؛

معاون استاندار فارس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد می شود

شنیده می شود به زودی و پس از قطعیت استعفای علی محمد احمدی از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، یدالله رحمانی به جایگزین وی خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شنیده می شود به زودی و پس از قطعیت استعفای علی محمد احمدی از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، یدالله رحمانی به مقام استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواهد رسید.

 

رحمانی هم اکنون معاون استاندار فارس است.

 

رحمانی متولد سال ۱۳۴۳ از ایل قشقایی، دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

 

او همزمان با شروع مسؤولیت محمدعلی افشانی در استانداری فارس، به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی این نهاد منصوب شد.

 

معاونت هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهران در دو سال اول دولت اصلاحات و پس از آن ریاست این سازمان در استان‌های ایلام، بوشهر و چهارمحال و بختیاری ازجمله سوابق رحمانی است.

 

او همچنین در سال‌های ۷۳ تا ۷۶ نیز سرپرست سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
علی
1398/3/15 - 11:04
باسلام با توجه به اینکه آقای رحمانی در استان های محرومی مانند بوشهر ایلام و چهار محال وبختیاری ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان هار ا داشته است می توان گفت فرد مناسبی است.
rateup 0
 ratedown 0
فاطمه
1398/3/15 - 11:07
اگر واقعا این درست باشدخداکند که این یکی مانند احمدی فقط در جلسات حضور پیدا نکند ومردم ساکن در روستاهای محروم استان را ببیند.
rateup 0
 ratedown 0
حسین
1398/3/15 - 11:13
با سلام وخداقوت خدمت شما. اصلا چرا وقتی ما این همه نخبه استانی در استان داریم مهم ترین رکن استان ما باید خارج از استان بیاید؟با همه سوابق عالی اما هیچ غیر بومی خبر از درد ها وآلام های این مردم ندارد.
rateup 0
 ratedown 0
سینا
1398/3/15 - 11:17
با سلام اگر قرار بود باز هم یک فرد غیر بومی به استان ما بیاید خب همان احمدی می توانست اگر هم آقای احمدی می خواهد برود به این دلیل است که می بیند در طول مدتی که بوده است نتوانسته است آن گونه که باید استان مارا مدیریت کند حالا چه فرقی دارد احمدی یا رحمانی؟ این استان فردی را می خواهد که به توپولوژی آن آشنایی داشته باشد ودر میان مردمانش زندگی کرده باشد ومزه زندگی در دور افتاده ترین روستا را چشیده باشد.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.