گروه: اخبار استان خبر: 120685 / تاریخ انتشار : 1398/3/14 ساعت : 19:44
در گفتگو با یک منبع اگاه؛

انتخاب گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا صحت ندارد

یک منبع اگاه اعلام کرد هنوز اجماع نهایی اصولگرایان صورت نگرفته است و در جلسات بعدی نامزد مورد نظر برای حضور در انتخابات معرفی خواهد شد و مباحث مطرح شده جنبه رسانه ای دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هر چه به زمان برگزاری انتخابات مجلس نزدیک می شویم تنور رقابت داغ تر و تکاپوی گروه های سیاسی برای حضور مناسب در این انتخابات بیشتر از قبل می شود.

 

عصر امروز خبری در برخی از رسانه ها منتشر شد و از انتخاب گزینه نهایی جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا برای حضور در انتخابات مجلس حکایت داشت.

 

بر اساس اخبار منتشر شده کریم فرخیانی به عنوان نامزد نهایی اصولگرایان معرفی شده است .

 

این در حالی است که شنیده ها حاکی از این است که این خبر صحت ندارد و تنها برنامه های نامزدها از آن ها گرفته شده است و فرد نهایی هنوز انتخاب نشده است.

 

یک منبع اگاه نیز در گفتگو با صبح زاگرس این موضوع را تایید کرد و اعلام کرد هنوز اجماع نهایی صورت نگرفته است و در جلسات بعدی نامزد مورد نظر برای حضور در انتخابات معرفی خواهد شد و مباحث مطرح شده جنبه رسانه ای دارد.

 

بنابراین از ان چه گفته می شد می توان این طور برداشت کرد که همچنان باید منتظر خروجی جلسات اصولگرایان باشیم و اجماع نهایی هنوز صورت نگرفته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
جوان گرایی
1398/3/22 - 12:22
سبک وسنگین می کنند تاهدایت خواه بیاید.باز هم سال 94تکرار خواهد شد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.