گروه: اخبار استان خبر: 120635 / تاریخ انتشار : 1398/3/14 ساعت : 10:39

یک گاو 9 نفر را روانه بیمارستانی در یاسوج کرد+تصاویر

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدوم شدن ۹ نفر در پی برخورد پژو با گاو و ال نود در روستای سپیدار خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدوم شدن ۹ نفر در پی برخورد پژو با گاو و ال نود در روستای سپیدار خبر داد.

 


جلال پوران فرد عنوان کرد : این تصادف در ساعت ۲۲ و ۳۷ دقیقه امشب در محور سپیدار بویراحمد روستای وحدت آباد اتفاق افتاد که بلافاصله بعد از اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج ۴ آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.


پورا فرد با بیان اینکه هر ۹ مصدوم این صحنه حادثه توسط آمبولانس های اورژانس اقدامات اولیه را دریافت کردند افزود: به علت آسیب شدید ۳ مصدوم این حادثه بدحال گزارش شده است.


رئیس اورژانس ۱۱۵ استان تصریح کرد: هر ۹ مصدوم این حادثه توسط اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.


پوران فرد نیز در حاشیه این خبر نیز اشاره‌ای به واژگونی پژو در محور یاسوج به شیراز روستای پریکدان کردو ادامه داد: این تصادف ۲ مصدوم در پی داشت.


مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی مطرح کرد: این تصادف در ساعت ۱۷ و ۴۷ دقیقه امروز به وقوع پیوست که وضعیت هر دو به علت شدت جراحات بدحال گزارش شد که هر دومصدوم به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.