گروه: اخبار استان خبر: 120595 / تاریخ انتشار : 1398/3/13 ساعت : 14:53
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:

شهرستانی که یک متر راه اصلی هم ندارد/کلنگ زنی جاده لنده به تشان همچنان در ابهام

چندسالی است بحث گرم اتصال جاده لنده به خوزستان از مسیر تشان به طور جد در محافل و مجالس سیاسیون و مسئولان و نماینده به یکی از مهمترین مطالبات مردم تبدیل شده است و چندین ماه است که بحث کلنگ زنی این محور دائما مطرح می شود و در زمان مقرر تغییر می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، راه همواره به عنوان یکی از مهمترین مباحثی است که در حوزه توسعه شبکه حمل و نقل، جابجایی مسافران و توسعه بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و سایر مباحث مورد توجه حاکمان و مسئولان است که ایجاد و توسعه ان به نقشی غیر قابل انکار در جامعه تبدیل شده است.

 

توسعه راه های زمینی به دلیل کم هزینه بودن و چندین برابری حجم میزان استفاده کنندگان دائما مورد توجه مسئولان بوده و هست چرا که راه های ارتباطی زمینی علاوه بر حجم زیاد جابجایی مسافر و کالا نقش مهمی در کاهش مسیر های ارتباطی در بین شهر ها و روستاها دارند.

 

توجه به راه های روستایی و مناطق بین شهری و استاندارسازی این راه ها علاوه بر کاهش هزینه های مادی باعث کاهش تصادفات جانی و مالی شهروندان نیز خواهد شد لذا توجه به این امر یک ضرورت غیرقابل انکار است.

 

 لنده تنها شهرستانی در استان است که یک متر راه اصلی ندارد و همین مسئله نیز باعث شده است در بن بستی تاریخی قرار گیرد و در این سال ها نیز همواره مورد بی مهر مسئولان استانی قرار گرفته است.

 

بحث اتصال محور لنده به تشان خوزستان یکی از مهمترین وعده های مسئولان در چهار سال گذشته است که با پیگیری های زیاد اقشار و افراد مختلف اعم از مسئول و غیر مسئول همواره مورد توجه و پیگیری بوده است.

 

چندسالی است بحث گرم اتصال جاده لنده به خوزستان از مسیر تشان به طور جد در محافل و مجالس سیاسیون و مسئولان و نماینده به یکی از مهمترین مطالبات مردم تبدیل شده است و چندین ماه است که بحث کلنگ زنی این محور دائما مطرح می شود و در زمان مقرر باز تغییر می کند.

 

به هرحال امیدواریم استاندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی و مسئولان استانی و شهرستانی نسبت به تسریع در اجرای این پروژه ملی همت گماشته تا این مطالبه به حق مردم هرچه سریعتر عملیاتی شود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.