گروه: اخبار استان خبر: 120584 / تاریخ انتشار : 1398/3/13 ساعت : 11:41

طبیعت چشم نواز بهشت گمشده جنوب ایران در لنده+تصاویر

کهگیلویه وبویراحمد را از این رو سرزمین چهار فصل ایران می نامند که حقیقتا به هرگوشه ای از این استان که سفر کنید پازلی از این زیبایی ها را به عینه می تواند مشاهده کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، ذائقه مخاطبان در معرفی جاذیه های گردشگری همواره باعث ترغیب رسانه ها به معرفی این مناطق به جهت بازدید علاقه مندان است به همین جهت در آستانه چند روز تعطیلی و به بهانه عید سعیدفطر به معرفی یک منطقه زیبا گردشگری در استان کهگیلویه وبویراحمد پرداختیم که حقیقتاً زیبایی های این منطقه گردشگری همانند نامش زیبا و دلنشین است.

 

منطقه تفریحی و گردشگری موگرمون یا همان بهشت گمشده  جنوب ایران با داشتن چشم اندازهای زیبا و گردشگر پسند با همه تلخی جاده های پیچ اندر پیچش چنان زیبا است که بهترین خاطره ها را در قاب تصویر دوربین عکاسی و یا گوشی موبایل تا سالها ثبت و هربارکه به آن نیم نگاهی بیاندازید باز هم دل هوای این منطقه را خواهد کرد.

 

زیبایی و چشمه های همیشه جوشان خنک آن در فصل بهار و تابستان چنان گوارا و شیرین است که سالانه حجم زیادی از گردشگران از استان های خوزستان، فارس و بوشهر و سایر مناطق کشور این منطقه زیبا و بکر را به عنوان مقصد گردشگری خویش انتخاب می نمایند.

 

تصاویر زیر گوشه از نقاشی طبیعت در شهرستان لنده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.