گروه: اخبار استان خبر: 120344 / تاریخ انتشار : 1398/3/10 ساعت : 16:47

فرماندار دنا با فشار و پیگیری نماینده بویراحمد و دنا کنار رفت

نادیا صداقت که دوم خرداد 97 از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان اولین فرماندار زن تاریخ کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بود، یکی سال پس از این که به عنوان سرپرست مشغول بود، با فرمانداری دنا وداع کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نادیا صداقت که دوم خرداد 97 از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان اولین فرماندار زن تاریخ کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بود، یکی سال پس از این که به عنوان سرپرست مشغول بود، با فرمانداری دنا وداع کرد.

 

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد که به عنوان یکی از حامیان نادیا صداقت بود بالاخره در مقابل فشار های بیرونی تسلیم شد و علیار علی‌پور محمدصادقی  را جایگزین صداقت کرد.

 

گفتنی است فرماندار جدید دنا از ایل تیرتاجی است و به نظر می رسد مهمترین ماموریت وی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

 

از مدت ها پیش بحث رفتن یا ماندن نادیا صداقت مطرح بود اما به نظر می رسد مخالفت نماینده بویراحمد و دنا با ادامه کار صداقت به عنوان فرماندار، باعث اتخاذ این تصمیم از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد شده است و در آستانه انتخابات این انتصاب صورت گرفته گرفته است و مانور دادن بر روی انتخاب یک زن به عنوان فرماندار، تبلیغی بیش نبوده است.

 

انتصابی که می تواند نقش زیادی در چگونگی برگزاری انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه دنا داشته باشد.

 


مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید دنا هفته آینده برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
عسکری
1398/3/15 - 00:01
شما هم بسوزین با این خبرای بودار و مخرب نماینده هست. و اختیار تام داره که تو انتخاب فرماندار منطقش دخالت کنه شما چرا زورتون میاد
rateup 6
 ratedown 1
فرهاد
1398/3/20 - 13:19
مسول محترم سایت با سلام کمی انصاف داشته باش فرماندار جدید جانباز 65درصد جنگ تحمیلی ودارای فوق لیسانس مرتبط از بدنه وزارت کشور با اگاهی کامل ومسلط برامور استان متمایل به اصولگرا یان بوده اما به دلیل اجحاف وهمین مسایل سیاسی حتی با اصرار استاندار وقت نماینده محترم مانع شد وقتی قلم می زند حواسمان به ایه نون وقلم ویسطرون هم باشذ
rateup 2
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.