گروه: اخبار استان خبر: 120328 / تاریخ انتشار : 1398/3/17 ساعت : 12:35
در گفتگو با مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان؛

تشریح وضعیت جاده های کهگیلویه و بویراحمد در تعطیلات عید فطر/بیشترین تردد در کدام مسیرهای استان صورت گرفت؟

نصیری راد:تاکنون هیچ گونه تصادف منجر به فوت در سطح استان نداشته ایم و چهار تصادف در محور یاسوج-سمیرم اتفاق افتاده و یک تصادف در محور یاسوج-سی سخت که در مجموع باعث آسیب دیدن 14 نفر از هموطنان در این تصادفات شده است.

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای کهگیلویه و بویر احمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  بیان کرد: راهداری و حمل نقل جاده ای استان در ایام تعطیلات جهت ایمن سازی محور های مواصلاتی از تاریخ سیزدهم تا هفدهم خرداد برای خدمات رسانی به هم شهری های عزیز و مسافران که این استان را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند تلاش های خوبی داشته است.

 

محمد نصیری راد گفت: مجموع محور های تردد شمار 28 محور به صورت رفت و برگشت است که میزان کل تردد ها در این تاریخ 574 هزار و 949 خودرو بوده که بیشترین تردد در محور یاسوج پاتاوه  با تعداد 48 هزار و 804 خودرو ثبت شده و کمترین تردد در محور گچساران - چرام بوده است.

 

وی اضافه کرد: تعداد 20 اکیپ گشت راهداری و 5 اکیپ گشت نا محسوس با 54 نفر نیروی راهدار در کنار پلیس راه در محور های مواصلاتی سطح استان مشغول خدمت رسانی به هموطنان هستند که استان ما را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند.

 

نصیری راد بیان کرد: اقداماتی صورت گرفت تا مسافران با آسودگی خاطر به سفر و گردش خود ادامه دهند از جمله این اقدامات را می توان لکه گیری و روکش آسفالت به صورت نقطه ای، نصب علائم عمودی و افقی، نصب گاردریل در نقاط پرتگاهی، خاکریزی پرتگاه های کناری، احداث کانال های هدایت آب کناری و ریزش برداری تفرجگاه ها و امامزاده های واجب التعظیم می توان نام برد.

 

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان اضافه کرد: این اکیپ ها به صورت شیفتی تا پایان تعطیلات مشغول خدمات رسانی است و تاکنون هیچ گونه تصادف منجر به فوت در سطح استان نداشته ایم و چهار تصادف در محور یاسوج-سمیرم اتفاق افتاده و یک تصادف در محور یاسوج-سی سخت که در مجموع باعث آسیب دیدن 14 نفر از هموطنان در این تصادفات شده است و تصادفاتی که تاکنون بوده خسارت های مالی و جرحی بوده و این کمی تصادفات به خاطر حضور موثر نیروهای راهداری و پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح جاده های استان است.

 

 وی در پایان گفت: در حال حاظر تمامی جاده ها و محور های مواصلاتی استان باز است و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.