گروه: اخبار استان خبر: 120317 / تاریخ انتشار : 1398/3/10 ساعت : 11:45

پشت پرده ادعای بی اساس رسانه کذب نیوز در خصوص مسایل انتخاباتی جریانات اصولگرا و اصلاح طلب بویراحمد!

اولین وظیفه رسانه ایجاد آرامش در جامعه و جلوگیری از توسعه دو قطبی هاست، یکی از رسانه های استان که گاهی به کپی نیوز و گاهی به کذب نیوز مشهور است در خبری از نشست اصلاح طلبان استان و انتخاب سه گزینه اطلاع داده بود و در خبری دیگر در خصوص اصولگرایان، خبر از اجماع بروی فرخیانی داده بود!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سامان موسوی در یادداشتی برای این رسانه آورده است – در میان خبرهای این روزها جامعه رسانه ای متشنج استان که متاسفانه سعی در ریختن آب به فضای توسعه استان را دارند، چند خبر در خصوص انتخابات مجلس حوزه بویراحمد نظرم را به خود جلب کرد.

 

در حالیکه اول وظیفه رسانه ایجاد آرامش در جامعه و جلوگیری از توسعه دو قطبی هاست، یکی از رسانه های استان که گاهی به کپی نیوز و گاهی به کذب نیوز مشهور است در خبری از نشست اصلاح طلبان استان و انتخاب سه گزینه اطلاع داده بود و در خبری دیگر در خصوص اصولگرایان، خبر از اجماع بروی فرخیانی داده بود!

 

با پیگیری هایی که بعنوان یک مخاطب از فعالین رسانه ای و برخی آشنایان از هر دو جریان سیاسی داشتم خبر دار شدم که اصلا چنین مطالبی صحت ندارد و سایت فوق در ازای دریافت مبالغی اقدام به درج اخباری در حوزه انتخابیه های مختلف می کند و اصل خبر برای او ارزشی ندارد.

 

متاسفانه عده ای خبرنگار نما که در پی جذب در برخی ادارات بودند بواسطه این سایت و اخبارشان مدام سعی در ایجاد تلاطم های رسانه ای در جو استان دارند، که باید به وظیفه دستگاه های نظارتی در این خصوص جامع عمل پوشانده شود و با اخباریکه مدام ذهن جامعه را دچار اغتشاش می کند برخورد قاطع صورت گیرد.

 

چه لزومی دارد استان عقب افتاده ما نزدیک به 9 ماه و اندی مانده به انتخابات این چنین اسیر هوس بازی یک رسانه قرار گیرد؟

 

عموم مخاطبان هم به چنین رویکردی آگاه شده اند و می بایست با رویکرد مناسب به فروارد اخبار رسانه ها در جوامع مختلف بپردازند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 8 نظر
سینا
1398/3/11 - 13:15
درست من هم این رسانه رو می شناسم به نظر من استان به یک فضای سیاسی ارام نیاز داره وجود این چنین رسانه هایی باعث میشه که فضای استان دچار اشوب بشه
rateup 1
 ratedown 0
داریوش
1398/3/11 - 13:15
واقعا باید با چنین افرادی که نان به نرخ روز خو هستند برخورد شود
rateup 1
 ratedown 0
شهاب
1398/3/11 - 13:15
جای تاسف دارد که چنین افرادی با ایجاد تفرقه به فکر جذب مخاطب هستند
rateup 0
 ratedown 0
خسرو
1398/3/11 - 13:16
یکی مثل این کذب نیوز باعث میشه که تو انتخابات درگیری و مشکلات این چنینی ایجاد بشه رسانه ها باید کمک کننده فضای استان باشند نه این که خراب کننده اوضاع باشند
rateup 0
 ratedown 0
مسعود
1398/3/11 - 13:17
مردم استان به جای گوش کردن به اراجیف چنین افراد باید اخبار را از سایت های معتر استان دریافت کنند
rateup 0
 ratedown 0
ابوطالب
1398/3/11 - 13:17
واقعا در این فضای مجازی که سر تاسرش شده دروغ به زحمت می توان خبر های واقعی را فهمید
rateup 0
 ratedown 0
یاسوجی
1398/3/11 - 13:49
این رسانه با ایجاد اختلاف در میان مردم و گروه های سیاسی به دنبال رسیدن به اهدافی هست که گروه سیاسی خودش داره دنبال می کنه و یک روز خبر کذب علیه نقی و روز بعد علیه تقی
rateup 0
 ratedown 0
صادق
1398/3/11 - 14:03
واقعا باید اسمش رو گذاشت پولی نیوز
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.