گروه: اخبار استان خبر: 120127 / تاریخ انتشار : 1398/3/7 ساعت : 14:22
دربازدید فرماندار لنده از جاده های روستایی صورت گرفت:

محل های حادثه خیز در جاده های روستایی باید ایمن سازی شوند/اداره راهداری باید پای کار بیایید+تصاویر

سید خدادوست موسوی در بازدید از جاده های روستایی بخش موگرمون خطاب به رئیس اداره راهداری لنده گفت: تمام محل های حادثه خیز که احتمال وقوع حادثه برای شهروندان است باید در اسرع وقت ایمن سازی شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، فرماندار شهرستان لنده در بازدید از جاده های روستایی بخش موگرمون با اشاره به گردشگری بودن این منطقه گفت: شهرستان لنده به تبع ان منطقه موگرمون و وجود مناطق سردسیری در این بخش باعث شده است تا سالانه حجم قابل قبولی از گردشگران این منطقه را مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

 

وی افزود: عدم آشنایی بیشتر گردشگران و مسافران به جاده های بخش موگرمون و کوهستانی بودن این منطقه همراه با نقاط متعدد حادثه خیز در این محور باعث شده است که میزان مخاطرات در این محور دوچندان شود.

 

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به حجم تردد زیاد عشایر در مناطق ییلاقی همچون کوه سیاه، دلی خیارکار و دلی مهرجان لازم است اداره راهداری نسبت به ایمن سازی و رفع نقاط حادثه خیز در اسرع وقت اقدام نماید.

 

موسوی اظهارکرد: عدم جانمایی گاردریل یکی از مشکلات اساسی در پیچ های تند و خطر ناک است که اداره راهداری می بایست تا زمان نصب گاردریال از دیواره های حفاظتی خاکی به صورت خاکریز استفاده کند.

 

 
 

 

در این سفر نیز فرماندار شهرستان لنده از پل روستای ده غندی در بخش موگرمون نیز بازدید کرد و روند پیشرفت این پروژه را خیلی کند ارزیابی کرد که از اداره شهرسازی خواست تا نسبت به فعال نمودن این پروژه تلاش خود را به کار ببندد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.