گروه: اخبار استان خبر: 120007 / تاریخ انتشار : 1398/3/6 ساعت : 12:15
درشب شهادت مولی الموحدین صورت گرفت:

اطعام1400نفری معلولان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی در لنده+تصاویر

در شب شهادت ولی الموحدین امام علی(ع) و در اقدامی قابل تقدیر ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده با اطعام بیش از یک هزارو 400نفر میزبان معلولان و ایتام و نیازمندان بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در شب های ماه مبارک رمضان میزبان ایتام و نیازمندان بودن یک حس و حالی دیگر دارد که ثواب و اجر و پاداشش تنها شامل کسانی می شود که دل دریایی داشته باشند و الحمدالله در این سامان کم نیستند کسانی که به فکر فقرا و نیازمندان هستند.

 

درشب شهادت ولی الموحدین امام علی(ع) و در اقدامی قابل تقدیر ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده با اطعام بیش از یک هزارو 400نفر میزبان معلولان و ایتام و نیازمندان بودند.

 

اداره بهزیستی شهرستان لنده به همت خیرین و نیکوکاران لنده ای توانست میزبان 400نفر معلولانی باشد که با گسترانیده شدن این سفره پرخیر و برکت لحظاتی در کنار هم به همدلی و همزبانی اندیشه کرده و در حسینه ثاراله سپاه ناحیه لنده کنارهم افطار کردند.

 

کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده با همکاری دفتر امام جمعه این شهرستان نیز با برپایی مراسم جشن رمضان نیز میزبان بیش از یک هزار نفر از ایتام، نیازمندان و افراد تحت حمایت خود در مسجد قمر بنی هاشم(ع) این شهر بود.

تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.