گروه: اخبار استان خبر: 120006 / تاریخ انتشار : 1398/3/6 ساعت : 17:19

واکنش روحانی قصه گو و فعال اجتماعی به انتشار کلیپ وضعیت زندگی " مخمل "/دیشموک سراسر غم است همه اش را دریابید

دیشموک مشکلات و مصیبت های زیادی را به خود دیده است که باید برای حل ان ها چاره اساسی اندیشید و این مشکلات تنها به یک حوزه ختم نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ در چند روز گذشته در فضای مجازی کلیپی از وضعیت نامناسب یک خانواده دیشموکی که با مشکلاتی مواجه هستند در حال انتشار است و واکنش های زیادی را به دنبال داشت و افراد زیادی خواهان بررسی وضعیت آنها بودند.

 

این خانواده به دلیل مشکلاتی نظیر معلولیت مادر و همچنین عقب ماندگی ذهنی فرزندان دچار مشکلات شدید است، مادر خانواده زمین گیر شده و توانایی این که زندگی خود را اداره کند را ندارد و فرزندان به دلیل شرایط ذکر شده توانایی کمک به مادر خود را ندارند.

 

در همین راستا آنچه شنیده می شود نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و مسوولان شهرستانی بعد  اطلاع از وضعیت آنها در حال کمک رسانی به این خانواده محروم دیشموکی هستند.

 

ازطرفی مردم استان با دیدن وضعیت آنها خواستار رسیدگی بیشتر و همچنین شناسایی افرادی با چنین شرایطی در مناطق محروم استان هستند.

 

اسماعیل آذری از فعالان حوزه اجتماعی در خصوص این خانواده دیشموکی بیان کرد: مسوولان و افراد زیادی در حال خدمت به آنها هستند، اما خانواده های دیگر را چه خواهید کرد؟

 

سه خودکشی در سه روز اتفاق افتاد، بعد از پرداختن به این موضوعات، بعد از چند روز فراموش شد، باید گفت در این مناطق جاده، آموزش کودکان، و ترک تحصیل دختران آنها را باید با جدیت پیگیری کرد و در صدد حل آنها برآمد.

 

در پایان باید گفت دیشموک مشکلات و مصیبت های زیادی را به خود دیده است که باید برای حل ان ها چاره اساسی اندیشید و این مشکلات تنها به یک حوزه ختم نمی شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.