گروه: اخبار استان خبر: 119995 / تاریخ انتشار : 1398/3/5 ساعت : 21:44

آتش سوزی گسترده در روستای خنگ بنار گچساران/70هکتار از مزارع روستاییان طعمه حریق شد+تصاویر

مردم روستای خنگ بنار گچساران نیز با برقراری تماس با مراکز مختلف ناامیدانه در حال مهار آتشی هستند که تاکنون بیش از ۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی شان را از بین برده است‌.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،ساعتی پیش و برای سومین بار آتش‌سوزی گسترده‌ای مراتع و مزارع اطراف روستای خنگ بنار گچساران را فرا گرفته است و تلاش‌های مردمی برای مهار همچنان ادامه دارد.

 

اهالی روستای خنگ بنار که در حال خاموش کردن آتش در مراتع و مزارع گندم خود هستند، گفته اند که برای سومین بار پیاپی درگیر آتش‌سوزی شده‌اند و این‌بار بخش زیادی از گندم و کاه جمع‌آوری شده‌شان در آتش سوخته و از بین رفته است.

 

این درحالی است که خودروی آتش‌نشانی شهرداری گچساران که برای خاموش کردن این آتش‌سوزی به محل رفته بود پس از تخلیه آب خود بر بخشی از آتش‌ ناامیدانه به شهرداری برگشت،چرا که آب منبع آن کفاف این آتش گسترده را نداده است.

 

چند نفر از نیروهای منابع طبیعی و پلیس ۱۱۰ نیز در محل حضور آتش سوزی حضور دارند و مردم نیز با برقراری تماس با مراکز مختلف ناامیدانه در حال مهار آتشی هستند که تاکنون بیش از ۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی شان را از بین برده است‌.

 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.