گروه: اخبار استان خبر: 119983 / تاریخ انتشار : 1398/3/5 ساعت : 16:33

تسریع در اجرای محور ملی پاتاوه به دهدشت با تزریق اعتبار

با تامین منابع مالی و مصالح مورد نیاز عملیات اجرایی پل های محور ملی پاتاوه به دهدشت تسریع می یابد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛  نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در بازدید از محور ملی  پاتاوه – دهدشت گفت: با وجود بارش‌های سیل آسای اخیر عملیات اجرایی این طرح پیشرفت خوبی داشته است.

 

عدل هاشمی پور با اشاره به پیشرفت کاری ۸۰ درصدی این طرح افزود: یکی از نگرانی‌ها، ساخت پل‌های خاص این محور بود که خوشبختانه با تامین منابع مالی و مصالح مورد نیازعملیات اجرایی آنها سرعت می‌یابد.
 
 
هاشمی پور با بیان اینکه عملیات زیرسازی و آسفات این جاده از سمت لوداب هم اکنون ادامه دارد افزود: از سال گذشته تاکنون صد و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب به این طرح تخصیص یافته که امیدواریم  کار اجرایی آن با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.
 
 
 
وی عنوان کرد:قرارگاه خاتم الانبیاء با هدف تسریع در روند اجرای طرح و افزایش ماشین آلات، موسسه علی ابن ابیطالب(ع) را به کمک موسسه عمران اعزام کرده است.
 
 
 
عدل هاشمی پور از بازدید معاون وزیر راه، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء و یا فرمانده قرارگاه کربلا از این طرح در آینده نزدیک خبرداد وگفت: برای ۲۰ درصد باقی مانده برنامه زمانبندی فشرده‌ای تعریف شده که در هر ماه بین ۲ تا ۳ درصد پیشرفت کاری داشته باشیم.
 
 
 
وی افزود: در این طرح از ۵ کیلومتر اجرای تونل تنها ۲۵۰ متر از یک تونل باقی مانده و امیدواریم قرارگاه خاتم الانبیاء با افزایش ماشین آلات روند اجرایی این طرح را سرعت ببخشد تا پایان امسال مردم منطقه بتوانند از این محور استفاده کنند.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.