گروه: اخبار استان خبر: 119883 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 ساعت : 18:40
فرماندارشهرستان لنده:

اتحاد و همدلی مردم و سپاه در جامعه قابل لمس است/سپاه پاسداران همراه دولت است

فرماندار شهرستان لنده در آئین افتتاح مسکن مددجویی توسط سپاه ناحیه لنده گفت: امروز عناد و کینه توزی دشمنان برعلیه سپاه، سپاه را به یک نهاد همدل و همراه در بین اقشار مختلف جامعه نسبت به گذشته تبدیل کرده است که آثار آن را می توان در جامعه لمس کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سید خدادوست موسوی در آئین افتتاح یک باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بسیج سازندگی ناحیه لنده گفت: پس از قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط امریکا به خوبی شاهد آن هستیم که حتی کسانی که با سپاه اختلاف نظر هایی داشتند نیز سپاه را یک نهاد مقتدر در کشور دانستنه و این اقدام مذبوحانه را محکوم کردند.

 

وی افزود:  امروز عناد و کینه توزی دشمنان برعلیه سپاه، سپاه را به یک نهاد همدل و همراه در بین اقشار مختلف جامعه نسبت به گذشته تبدیل کرده است که آثار آن را می توان در جامعه لمس کرد.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: امروز سپاه در کنار دولت رسالت ساخت و تامین مسکن مددجویان اقشار نیازمند کمیته امداد و بهزیستی را به دوش می کشد که باری از روی دولت کم می کند و این قابل تقدیر است.

 

موسوی اظهارکرد: فعالیت های خوب سپاه در حوزه سازندگی باعث شده است تا آثار خوب آن به یک منفعت عمومی تبدیل شود و همین مسئله نشان دهنده مردمی بودن سپاه است.

 

وی اظهارکرد: فهم عمومی جامعه در حمایت از سپاه باعث ایجاد اتحاد و همدلی بیشتر مردم نسبت به گذشته شده است.

 

فرماندار شهرستان لنده با تقدیر از فعالیت های سازندگی سپاه در حوزه ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار امیدواری کرد که تا زمان اعلام شده بحث تکمیل 35 باب واحد مسکونی به اتمام برسد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.