گروه: اخبار استان خبر: 119835 / تاریخ انتشار : 1398/3/5 ساعت : 08:30

عصبانیت کارگر یاسوجی از دست استاندار کهگیلویه و بویراحمد/برای خرید دام به فلکه ساعت بروید!+فیلم

آقای احدی 12 کارگر داشت که همه آن ها تسویه کرده اند و بنده آخرین کارگر هستم که می خواهم تسویه کنم و بروم؛ او در حالی که بسیار عصبانی بود گفت: شماهم به دیگران اعلام کنید که هرکس می خواهد دام زنده بگیرد از فلکه ساعت بخرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ میدان عرضه دام زنده در یاسوج که هنوز یک سال نیست افتتاح شده است اما به نظر می رسد این روزها حال و روز خوبی ندارد و نیروی شاغل در آن بیکار شده اند و نارضایتی آن ها را به دنبال داشته است.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح میدان عرضه دام زنده یاسوج نیز ایجاد و راه اندازی آن را یکی از اولویت ها و دغدغه های جدی متولیان امر و نیازهای اصلی استان در راستای حمایت و ساماندهی در حوزه دام و طیور ذکرکرد.

 

علی محمد احمدی اظهار کرد: قطع شدن دست واسطه ها و دلالان، جلوگیری از خروج دام از استان، کمک به تولید گوشت قرمز این استان و حمایت از دامداران و عشایر استان از مزایای ایجاد میدان عرضه دام زنده است.
 

 

 

اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که یکی از کارگران میدان دام یاسوج می گوید: استاندار 6 ماه پیش این مکان را افتتاح کرد و قرار بود جلوی دام غیر مجاز در استان را بگیرد اما هیچ کدام ازمحل های غیر مجاز عرضه گوشت در شهر یاسوج جمع آوری نشده است.

 

وی ادامه داد: آقای احدی 12 کارگر داشت که همه آن ها تسویه کرده اند و بنده آخرین کارگر هستم که می خواهم تسویه کنم و بروم و در حالی که بسیار عصبانی بود گفت: شماهم به دیگران اعلام کنید که هرکس می خواهد دام زنده بگیرد از فلکه ساعت بخرد.

 
 
این میدان جنب زندان مرکزی یاسوج و نزدیک پلیس راه یاسوج - اصفهان قرار دارد و مساحت آن نیز ۶ هزار مترمربع است.
 
 
 
 
 
 
با توجه به افتتاحیه این میدان در شهر یاسوج و صحبت های علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد این میدان با هدف حمایت از دامداران و عشایر استان ایجاد شده است و همچنین برای جلوگیری از فروش غیر مجاز دام در سطح شهر اما با توجه به گزارشاتی که برخی از افراد داده اند از این شواهدبدست می آید که بیشتر افرادی که در این میدان مشغول بوده اند بیکار شده اند.
 
 
 
 
در فیلم زیر نارضایتی  یک کارگران را می بینید، براستی چه چیزی سبب شده است تا این حد از نارضایتی در میان برخی از شهروندان به ویژه کسانی که در میدان عرضه دام زنده کار می کنند به وجود بیاید؟ آیا استاندار و سایر مسئولین نباید پاسخگوی این وضعیت در شهر یاسوج باشند؟
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.