گروه: اخبار استان خبر: 119758 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 ساعت : 10:29

اقدام تحسین برانگیز مامور راهنمایی و رانندگی در برخورد با خودروی دولتی در یاسوج+تصاویر

ماموران راهنمایی و رانندگی به عنوان ضابطین در جامعه وظیفه دارند با متخلفان که قوانین را نقض کرده و تخلف می کنند جریمه کنند، در همین ارتباط یک مامور راهنمایی و رانندگی در یاسوج یک خودروی دولتی متخلف را بدون ملاحظه جریمه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ ماموران راهنمایی و رانندگی به عنوان ضابطین در جامعه وظیفه دارند با متخلفان که قوانین را نقض کرده و تخلف می کنند برخورد کنند، در همین ارتباط یک مامور راهنمایی و رانندگی یک خودروی دولتی متخلف را بدون ملاحظه جریمه کرد.

 

 

برابری افراد در برابر قانون موضوعی است که در قانون اساسی و در اصول نوزدهم، بیستم و دیگر اصول مورد تاکید قرار گرفته شده،  اصلی که بر مبنای آن برخورد با افراد بر اساس مقام، جایگاه، قوم و نژاد، زبان و رنگ پوست آنان نبوده بلکه باید همه در برابر قانون یکسان قرار گیرند.
 
 
 
 
از طرفی عدالت حکم می‌کند، افراد در برابر جرم و تخلف خود پاسخگو بوده،  و پلیس نیز باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و به هیچ عنوان نباید اجازه داد که این احساس در جامعه ایجاد شود که برخی در برابر قانون از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند.
 
 
 
 
در همین ارتباط ماموران راهنمایی و رانندگی در یاسوج  یک خودروی دولتی متخلف را که در حوالی میدان امام حسین (ع) و در نزدیکی استانداری پارک کرده بود  بدون ملاحظه جریمه کرد.
 
 
 
 
 
این اقدام ارزشمند مامور راهنمایی و رانندگی نشان دهنده وظیفه شناسی  و عمل به قانون بدون در نظر گرفتن شرایط و جایگاه افراد است.
 
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.