گروه: اخبار استان خبر: 119752 / تاریخ انتشار : 1398/3/3 ساعت : 11:43
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خبر داد

آغاز عملیات اجرایی بیمارستان چرام و اتمام ساخت بیمارستان بهمئی و لنده در آذر ماه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی: عملیات ساخت بیمارستان های بهمئی و لنده در آذر ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و عملیات اجرایی بیمارستان چرام بزودی آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ در طی روزهای دیداری از سوی  نماینده کهگیلویه بزرگ  با ریاست علوم پزشکی استان صورت گرفت.

 

 

در این دیدار هاشمی پور  ضمن تبریک انتصاب پرویز یزدانپناه به سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی استان، عنوان کرد: با توجه به تجربه و توانایی دکتر یزدان پناه در حوزه بهداشت و درمان برای وی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم جهت محرومیت زدایی از مناطق کم تر برخوردار استان با ایجاد توازن در تخصیص منابع و امکانات زمینه بهره مندی همه مردم از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب را فراهم کنند.

 

 
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته و همکاری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان عملیات اجرایی بیمارستان چرام بزودی آغاز می شود. 
 
 
 
 
نماینده کهگیلویه بزرگ در این دیدار محوطه سازی و تامین تجهیزات ببمارستان های لنده و بهمئی را ضروری دانست و افزود: همکاری لازم را با دانشگاه علوم پزشکی استان جهت تامین تجهیزات و محوطه سازی انجام خواهم شد.
 
 
 
 
یزدان پناه ضمن قدردانی از تلاش های نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: عملیات ساخت بیمارستان های بهمئی و لنده در آذر ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و عملیات اجرایی بیمارستان چرام بزودی آغاز خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.