گروه: اخبار استان خبر: 119710 / تاریخ انتشار : 1398/3/2 ساعت : 13:25
انتصاب؛

حکم معاونین سرپرست فرمانداری کهگیلویه نیز با عنوان سرپرست صادر شد/وقتی نام پوزش همچنان در سایت فرمانداری دیده می شود+جزئیات

پس از حواشی و کش و قوص های فراوان در مورد دو پست معاونت عمرانی و معاونت برنامه ریزی فرمانداری کهگیلویه سر انجام امروز آیین معارفه ای در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ پس از حواشی و کش و قوس های فراوان در مورد دو پست معاونت عمرانی و معاونت برنامه ریزی  فرمانداری کهگیلویه سر انجام امروز آیین معارفه ای در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در این آیین محمد آروس به سمت سرپرست معاونت عمرانی و تورج رزمجو با حفظ سمت بخشداری سوق به سمت معاونت برنامه ریزی منصوب شدند.

با توجه به این دو انتصاب در شهرستان کهگیلویه بر سرپرستان این شهرستان اضافه شد و حتی فرماندار کهگیلویه نیز به عنوان سرپرست معرفی شده تا جایی که در پورتال فرمانداری کهگیلویه در بخش معرفی فرماندار نام فرماندار قبلی به همراه سوابق کاری وی در این درگاه اینترنتی درج شده است.

 

 
 

 

اینکه چرا هنوز حکم فرماندار کهگیلویه برای جعفر نیکبخت به عنوان فرماندار  صادر نشده جای سوال دارد که هنوز پس از گذشت مدت زیادی کسی پاسخی برای این سوال مطرح نکرده است. اما بلاتکلیفی در کهگیلویه با اینگونه انتصاب ها، اذهان را به سمت بی ثبات بودن بخش دولتی در شهرستان کهگیلویه سوق میدهد که امیدواریم هر چه زودتر ثبات به مرکز کهگیلویه برگردد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.