گروه: اخبار استان خبر: 119525 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 ساعت : 13:51

جریان زندگی درمحله سادات گچساران+تصاویر

محله سادات از جمله محلات قدیمی گچساران به شمار می رود که اگر عمرش به اندازه تاریخ شهر گچساران نباشد کمتر از آن نیست و بافت فرسوده محل به همراه خانه های احیاء شده حکایت از همدلی و صفای مردمانش دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،محله سادات در جنوب شهر گچساران واقع شده و این منطقه با وجود قرار گرفتن در مجاورت مراکز تجاری مهم شهر ، تمام ویژگی‌های یک منطقه محروم را داراست، بافت فرسوده، مشکلات اقتصادی مردم و آسیب‌های اجتماعی از جمله مواردی است که در این محله دیده می‌شود.

 

زندگی در بافت فرسوده در کنار آسیب‌های اجتماعی همواره مشکلات متعددی را برای ساکنان این محله قدیمی بوجود آورده که به تبع آن در سالهای اخیر نیاز به توجه مسئولان و نهادهای اجرایی را نیز دوچندان کرده است.

 

طرح بازآفرینی شهری و احیای بافت فرسوده گچساران از جمله طرح‌هایی است که برای بهبود کیفیت زندگی در چنین مناطقی از شهر درنظر گرفته شده که امیدواریم با اجرای هرچه بهتر و سریعتر این طرح قسمتی از مشکلات محله سادات که دارای مردمانی مهربان و همدل است، رفع شود و شاهد بازآفرینی رونق و خروج از بافت فرسوده این محله باشیم.

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.