گروه: اخبار استان خبر: 119476 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 ساعت : 23:51

آقای استاندار،آیا سلامت انتخابات آینده را با مدیریت تیم فعلی تضمین می کنید؟

آیا درس عبرت انتخابات دور گذشته مجلس شورای اسلامی در بویراحمد و مدیریت ضعیف و پر حاشیه آقای نظری در انتخابات کافی نبود تا باری دیگر ریسک مدیریت وی را به تحمیل هزینه های احتمالی سنگین بر استان ترجیح دهید؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عباس مشیری_دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه تهران در یادداشتی نوشت: در پی انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان از سوی استاندار و انتصاب محمد کاظم نظری فرماندار سابق بویراحمد و معاون فعلی استاندار به عنوان رئیس ستاد برگزاری انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی،ذکر نکاتی به استاندار محترم ضروری است...

آیا درس عبرت انتخابات دور گذشته  مجلس شورای اسلامی در بویراحمد و مدیریت ضعیف و پر حاشیه آقای نظری در انتخابات کافی نبود تا باری دیگر ریسک مدیریت وی را به تحمیل هزینه های احتمالی سنگین بر استان ترجیح دهید؟آقای استاندار،آیا شما سلامت انتخابات آینده را با مدیریت تیم فعلی منصوب جنابعالی تضمین می کنید؟ چه کسی باید پاسخگوی حقوق مردم و صیانت از رای آنها باشد؟ مسئولیت ناله های همیشگی و گلایه های روزهای پس از انتخابات مردم چه کسی خواهد بود؟

 


تخلفات انتخابات ادوار گذشته  استان کهگیلویه و بویراحمد و خاصه در بعضی شهرستان های این استان برخلاف اصل قانونی بودن انتخابات بود و صیانت از رای مردم به خوبی اعمال نشد،لذا حداقل حقوق و درخواست مردم شریف از شورای محترم تامین استان این است که ضمن گزارش مفصلی از برخورد با تخلفات انتخاباتی گذشته،حساسیت خویش را مبنی بر سلامت انتخابات و تدابیر از پیش در نظر گرفته در شهرستان های مختلف لحاظ کنند تا اعتماد به مسئولان و امید در دل مردم ایجاد شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.