گروه: اخبار استان خبر: 119454 / تاریخ انتشار : 1398/2/31 ساعت : 08:28
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی خبر داد؛

بهمئی؛ شهرستان پایلوت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه

رئیس اداره اوقاف بهمئی از اجرای طرح ضیافت رمضان در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی در گفتگو با خبرنگار آوای ماغراز اعزام روحانیون مبلغ طرح ضیافت الهی در امامزادگان و مساجد شهرستان خبر داد.

 

ایوب افشاری گفت: یکی از برنامه های اوقاف و امور خیریه که در بقاع متبرکه و مساجد شاخص دارای ظرفیت جمعیتی بالا برگزار می شود، طرح «ضیافت الهی» است.

 

وی با اشاره به اینکه این طرح در 3 نقطه از شهرستان که ظرفیت لازم را دارند برگزار می شود، افزود: در این طرح فعالیت های فرهنگی و تبلیغی توسط روحانیون اعزامی از سازمان صورت می گیرد.

 

افشاری تصریح کرد: مبلغین اعزامی سازمان اوقاف و امور خیریه دوره های تخصصی لازم را در همه زمینه ها گذرانده و توان بالایی در پاسخگویی به شبهات و مسائل شرعی مردم را دارند.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی با اشاره به اینکه شهرستان بهمئی یکی از نقاط پایلوت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است، گفت: این تعداد سهمیه مبلغ اعزامی به دلیل  اهمیت موضوع است.

 

وی خاطرنشان کرد:آستان مقدس امامزادگان سیدابراهیم و سید اسدالله (ع) مسجد روستای سیاه شیر و مسجد امام موسی کاظم روستای ده صفر سه نقطه مورد نظر ما برای اجرای طرح ضیافت رمضان امسال در شهرستان بهمئی است.

 

افشاری از اجرای برنامه های مختلف ویژه ماه رمضان در مکان های شهری و روستایی وابسته به اوقاف و امور خیریه خبر داد و افزود: برنامه های جزء خوانی،محافل انس با قرآن،ایستگاه های پاسخگویی به مسائل شرعی و شبهات دینی و دیگر برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که با حمایت اداره اوقاف و همکاری هیئت امنای مساجد و امامزاده ها برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.