گروه: اخبار استان خبر: 119401 / تاریخ انتشار : 1398/2/30 ساعت : 01:26

راست و دروغ استعفای استاندار کهگیلویه و بویراحمد کی مشخص می شود؟

امروز خبری در رسانه ها منتشر شد که استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفای خود را تقدیم وزارت کشور کرده است و حضور وی برای شرکت در انتخابات مجلس آینده قطعی شده است.باید منتظر باشیم تا ببینیم راست یا دروغ استعفای استاندار کهگیلویه و بویراحمد چه زمانی مشخص خواهد شد؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای ماندن یا استعفای استاندار کهگیلویه و بویراحمد به کلاف سردرگرمی شبیه شده است که همچنان گره کور آن باز نشده است و بازار استعفا و تکذیب این روزها داغ تر از همیشه در جریان است.

 

نزدیکان استاندار در هفته های اخیر بر ماندن او تاکید کرده و ماجرای استعفای احمدی و عزم وی برای حضور در انتخابات مجلس را یک بازی رسانه ای می دانستند.

 

این در حالی است که امروز نیز خبری در رسانه ها منتشر شد که استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفای خود را تقدیم وزارت کشور کرده است و حضور وی برای شرکت در انتخابات مجلس آینده قطعی شده است.

 

موضوعی که به نظر می رسد تا یک هفته آینده مشخص خواهد شد اما در این میان بلاتکلیفی در این موضوع و عدم موضع گیری صریح استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ابهامات در این زمینه افزوده است.

 

باید منتظر باشیم تا ببینیم راست یا دروغ استعفای استاندار کهگیلویه و بویراحمد چه زمانی مشخص خواهد شد و تا کی بازی استفا و تکذیب ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.