گروه: اخبار استان خبر: 119396 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 18:45
فوری؛

صاعقه در کهگیلویه و بویراحمد همچنان قربانی می گیرد/از مرگ جوان دیشموکی تا مصدوم شدن یک نفر در بویراحمد+تصاویر

جلال پوران فرد عنوان کرد: به علت صاعقه زدگی یک نفر مصدوم ۴ نفر دیگر دچار ترس و استرس و ۲۰ راس دام تلف شدند که فرد مصدوم با اورژانس هوایی یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد، همچنین یک نفر در روستای سردو دیشموک جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛در طی روز های اخیر صاعقه در استان با خود تلفاتی داشته است در همین خصوص رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان عنوان کرد: به علت صاعقه زدگی یک نفر مصدوم ۴ نفر دیگر دچار ترس و استرس و ۲۰ راس دام تلف  شدند که فرد مصدوم  با اورژانس هوایی یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد.

 
 
جلال پوران فرد بیان کرد :در ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ در پی تماس مبنی بر ساعقه زدگی فردی در کوه های دشتک در اطراف دمچنار بلافاصله اورژانس دم‌چنار  و  مارگون به منطقه اعزام شدند.
 
 
 
 وی افزود :به علت کوهستانی بودن جاده و منطقه  ادامه مسیر توسط هر دو آمبولانس میسرنبود.
 
 
 
جلال پوران فرد با بیان اینکه تکنیسین‌های منطقه مارگون و دمچنار   جهت  پیدا کردن صاعقه زدگی جستجو کردند  ولی او را پیدا نکردند ادامه داد:  با اعلام درخواست  کمک به بالگرد اورژانس  بلافاصله بالگرد به محل اعزام شد.
 
 
 
وی ادامه داد: مصدوم صاعقه زدگی را بعد از پیدا کردن به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج  انتقال دادند
 
 
 
وی افزود: به علت صاعقه زدگی حدود ۲۰ راس از دام  این چوپان از بین رفتند.
 
 
 
رئیس اورژانس استان تصریح کرد:و تعداد ۵ نفر از افرادی که در آنجا حضور داشتند دچار احساس ضعف و بیحالی و استرس و ترس شده بودند که توسط اورژانس مارگون  و دمچنارو بعد از ارائه خدمات پزشکی درمان سرپایی شدند.  
 
 
 
مدیر حوادث دانشگاه در پایان ابراز است: امروز سومین پرواز اورژانس هوایی یاسوج و گچساران  می‌باشد که جهت خدمت رسانی به بیمار قلبی ، تصادفی و صاعقه زدگی  به پرواز درآمده است.
 
 
 
 
امروز همچنین یک جوان دیشموکی‌ ساکن روستای سردو از توابع بخش دیشموک بر اثر صاعقه جان خود را از دست داد.
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.