گروه: اخبار استان خبر: 119375 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 ساعت : 15:01
پیگیری های کهگیلویه نتیجه‌داد؛

پرداخت معوقات کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت

رئیس شبکه بهداشت و‌ درمان کهگیلویه گفت: با پیگیری های صورت گرفته توانستیم معوقات کادر و پزشکان بیمارستان دهدشت را تا مرداد ماه 96 تامین و پرداخت کنیم و بخش دیگری از معوقات را ظرف یک ماه آینده تامین خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ ر روزهای گذشته گزارشی از این پایگاه خبری در خصوص عدم پرداخت معوقات پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت منتشر شد.

 

در همین زمینه رئیس شبکه بهداشت و‌ درمان کهگیلویه در گفت و گو با  پایگاه خبری کهگیلویه گفت: اعتصابی به معنای تجمع و تعطیلی وجود نداشته و کارکنان و پزشکان بیمارستان تقاضایی در مورد معوقات گذشته خود داشتند که در جلسه ای که با آن ها داشتیم به نتایج مطلوبی در همین زمینه رسیدیم.
 
 
 
کوروش داوری گفت: با پیگیری های صورت گرفته توانستیم  معوقات کادر و پزشکان بیمارستان دهدشت را  تا مرداد ماه 96 تامین و پرداخت کنیم و بخش دیگری از معوقات را ظرف یک ماه آینده تامین خواهیم کرد.
 
 
 
وی افزود: مبلغ کل معوقات مجموعه بیمارستان با توجه به تعداد آن ها بسیار بالا بوده و در حال رایزنی با مسئولین استان هستیم تا ماه آینده بخشی از این معوقات پرداخت شود.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.