گروه: اخبار استان خبر: 119374 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 14:47
در گفتگو با صبح زاگرس؛

توضیحات معاون بازرسی سازمان صنعت و معدن استان درباره وضعیت بازار ماه رمضان/ارسال 92 پرونده تخلفات به تعزیرات حکومتی

معاون بازرسی سازمان صمت بیان کرد: 3هزار و 250 بازرسی را انجام داده ایم و 121تخلف کشف شده است 92 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  بیان کرد: 3 هزار و 250  بازرسی را انجام داده ایم و 121تخلف کشف شده است 92 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 

روح الله باقری فرد اظهار کرد: ارزش ریالی پرونده هایی که به تعزیرات حکومتی ارسال شده است قریب به 210میلیون ریال است.

 

باقری فرد تصریح کرد: اغلب تخلفات به کم فروشی، گران فروشی و عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور مربوط است.

 

وی افزود: در دو شیفت صبح و عصر به وسیله گشت ها و نیروهای نظارتی بر بازار نظارت می کنیم یک بازرس ویژه به صورت تمام وقت بر سامانه 124  نظارت کرده و به صورت بازرس مقیم در آن جا پاسخگوی شکایات مردمی است و در اسرع وقت گزارشاتی که از سوی مردم دریافت می شود را پیگیری می کنیم و با متخلفین برخورد می کنیم.

 

معاون بازرسی سازمان صمت بیان کرد: گشت های مشترکی با تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، نماینده دادستانی، پلیس اماکن و پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح استان داریم واین کار را در سطح شهرستان ها نیز تعمیم داده ایم.

 

روح الله باقری فرد اظهار کرد: نظارتی ویژه بر اقلام اساسی از جمله شکر و اقلامی که در این مدت مردم روزه دار بیشتر مصرف می کنند و مایحتاج سفره ای آن ها است داریم.

 

باقری فرد در پایان تصریح کرد: نظارت ویژه ای بر رستوران ها، ادویه فروشی ها، میوه و تره بار، سبزیجات، خشکبار و اقلام پروتئینی، شکر، زولبیا و بامیه و دیگر اقلامی که در ماه مبارک رمضان مصرف آن ها بیشتر است داریم تا گامی برای حفظ و حمایت از حقوق مصرف کنندگان برداشته باشیم.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.