گروه: اخبار استان خبر: 119340 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 11:24
سوژه مردمی:

وضعیت اسف بار فاضلاب در شهرک فجر لنده+تصاویر

توسعه فضای شهری و فراهم نمودن زیر ساخت های شهری در سطح شهر و شهرک های الحاقی شهر یکی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه مسئولان حوزه خدمات شهری قرار گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه بحث توسعه خدمات شهری یکی از مهمترین فرآیندهای است که مسئولان همواره برای توسعه آن از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد بلکه به اندازه اعتبارات موجود قدرت تصمیم گیری و اجرایی دارند.

 

مشکلات شهروندان در شهرک های الحاقی به شهر لنده به دلیل عدم زیرساخت های شهری از جمله مهمترین چالش های فراروی شهرداری است چرا که بدون کمترین امکاناتی به شهرداری ملحق شده اند و همین مسئله از مهمترین مسائلی است که باعث افزایش نگرانی ساکنین این شهرک ها شده است.

 

 

گستردگی حوزه خدمات شهری در لنده به خصوص شهرک فجر باعث شده است تا برخی مناطق این شهرک از دید اعتبارات شهرداری جا بمانند و وضعیت اسف باری را ساکنین برخی از مناطق این شهرک تجربه کنند.

 

وضعیت اسف بار فاضلاب خروجی در برخی کوچه های شهرک فجر باعث دپوی فاضلاب و جاری شدن بوی تعفن و تهدید بهداشت عمومی مردم به خصوص ساکنین این مناطق شده است.

 

 

با آغاز فصل تابستان بدون شک بوی تعفن فاضلاب در این مناطق چندین برابر خواهد شد که انتظار می رود شهرداری لنده نسبت به تکمیل عملیات اجرایی جدول گذاری این فاضلاب را به مناطق پائین دست که دره فصلی است هدایت کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.