گروه: اخبار استان خبر: 119331 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 10:40

شهرک بسیجیان سرآبتاوه در بن بست قرار گرفت/راه خروجی که از وسط یک خانه عبور می کند/پاسخ مبهم مدیرکل بنیاد مسکن+تصاویر

بسته شدن راه ارتباطی روستای شهرک بسیجیان باعث ایجاد نارضایتی هایی در بین اهالی این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو، سرآبتاوه در 10 کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است  که چند ماهی است مشکلاتی گریبان گیر آن شده است در بارندگی های سیل آسیای چند ماه قبل  که خانه های شهرک بسیجیان سرآبتاوه  تخلیه شد چرا که کانالی که در ان منطقه بود به دلیل سهل انگاری برخی ها سرریز کرد و خانه های این منطقه پر از آب شد.

 

از این موارد که بگذریم اکنون اهالی روستای شهرک بسیجیان سرآبتاوه دچار مشکل اساسی شده اند به گونه ای که راه ارتباطی آن ها  کاملا قطع شده است و مجبور هستند از یکی از خیابان های تلخسرو وارد جاده اصلی شوند که اهالی نیز گفته اند مسیر را می بندند.

 

در صورت بسته شدن مسیر توسط اهالی تلخسرو در حقیقت شهرک بسیجیان سرآبتاوه در بن بست کامل قرار می گیرد و هیچ راه ارتباطی وجود ندارد.

مردم شهرک بسیجیان سرآبتاوه برای رفتن به شهرک باید از خیابان فنی و حرفه ای وارد می شدند و بعد از کوچه کربلا وارد شهرک می شدند اما با توجه به اینکه درست در انتهای کوچه کربلا یک خانه ساخته شده است که حیاط خانه گویا همین جاده ای است که عبور و مرور خودرو ها از آن انجام می شود.

 

اکنون این مسیر توسط صاحب خانه مسدود شده است و مردم برای رفتن به شهرک بسیجیان باید از اخرین خیابان تلخسرو وارد جاده اصلی شوند که اهالی تلخسرو نیز گفته اند مسیر را می بندند، از طرفی این جاده تلخسرو همان جاده ای است که برای سیلاب ها بخشی از ان کنده شده است.

هر چند این جاده نیز  وضعیت مناسبی ندارد، اکنون اهالی شهرک بسیجیان سرآبتاوه می گویند اگر این مشکل حل نشود جلوی فرمانداری و یا استانداری تجمع می کنیم و تا مشکل حل نشود کوتاه نمی آییم.

 

انتظار می رود فرماندار بویراحمد برای حل مشکل اهالی شهرک بسیجیان سرآبتاوه اقدام کنند و مشکل را حل کنند که نا رضایتی ایجاد نشود ممکن است  اهالی تلخسرو نیز این خیابان را ببندند که ممکن است بعد از آن مشکلاتی بین اهالی ایجاد شود.

 

خبرنگار این پایگاه خبری در تماس با مدیرکل بنیاد مسکن استان موضوع را پیگیری کرد.

 

جنتی پور گفت: شرایط این منطقه را باید بر روی طرح هادی ببینم که بررسی کنیم وضعیت چگونه بوده است.

 

وی گفت: یکی از اهالی منطقه شهرک بسیجیان طرح هادی آن را به بنیاد مسکن بیاورد که بتوانیم شرایط آن را بررسی کنیم و مشکل را برطف کنیم این گونه نمی شود تصمیم گیری انجام داد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.