گروه: اخبار استان خبر: 119297 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 07:59
در آیین تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد باشت مطرح شد:

انتخاب دقیقه نود عبدالحمید ولی پور به عنوان سرپرست/کنایه های امام جمعه باشت به مسئولان شهرستانی غایب در جلسه/ کمیته امداد مال فقراست و سعادت می خواهد که با فقرا همنشین شویم

امام جمعه باشت با گلایه از عدم حضور بعضی از مسئولین ارشد شهرستان گفت: جلسات توسط این افراد گزینشی شده است مسئولین ارشد شهرستان در این جلسه حضور ندارند البته کمیته امداد مال فقراست و سعادت می خواهد که با فقرا همنشین شویم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز مراسم تکریم و معارفه روسای جدید وقدیم کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان باشت با حضور مسئولین استانی و شهرستان در سالن اجتماعات کمیته امداد این شهرستان برگزار شد.

 

ابتدا حبیب الله باقر رئیس سابق این اداره پشت تریبون رفت و از فعالیت های انجام شده دوران تصدی خود توضیحاتی ارائه داد.

 

باقرپور گفت: مهمترین برنامه های صورت گرفته در این مدت جمع آوری زکات، کمک های مردمی، جذب خییرین و ایجاد رونق و تولید در بین مدد جویان و توزیع عادلانه بسته های حمایتی در بین نیازمندان بود. امیدوارم که این امر به شکل گسترده تر و با شتاب بیشتری صورت گیرد.

 

امام جمعه شهرستان باشت در ادامه این نشست گفت: بنده به این جلسات اعتقاد دارم و نیاز هست که این نوع جلسات در هر اداره ای برگزار شود که هم از مدیر قبلی تقدیر وتشکر شود و هم مدیر جدید را به حضار معرفی کنند.

 

حجت السلام والمسلمین عبودی افزود: همه ما باید یک امداد گر باشیم  و افتخار میکنم که بزرگ شده این نهاد هستم  و وظیفه خود میدانم که هر کمکی که از دستم برمی آید برای این نهاد مقدس انجام دهم.

 

بخش پایانی سخنان امام جمعه باشت گلایه از عدم حضور بعضی از مسئولین ارشد شهرستان بود و گفت: جلسات توسط این افراد گزینشی شده است  مسئولین ارشد شهرستان در این جلسه حضور ندارند البته کمیته امداد مال فقراست و سعادت می خواهد که با فقرا همنشین شویم.

 

 آخرین سخنران جلسه قائم مقام کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد بود که گفت : تغییر و تحول در هر اداره ای صورت می گیرد و این یک امر کاملا طبیعی است که امروز این قرعه به نام شهرستان باشت افتاد و همانطور که می دانید تغییر باعث پیشرفت کار و ایده های نو خواهد شد.

 

جلالی فرد ادامه داد: تغییر و تحول در کمیته امداد از زمان ورود آقای فتاح جهت پیشرفت و فعالیت بیشتر از سطح مدیران شروع و بعد در استان ها و شهرستان ها ادامه پیدا کرد.

 

وی افزود : از عملکرد اقای باقر پور راضی هستیم وامیدوارم جناب آقای ولی پور با شدت بیشتری این فعالیت ها را ادامه دهد تا باعث پیشرفت و تحول در این نهاد باشیم.

 

جلالی فرد در ادامه گفت: وضعیت مددجویان مهمترین دغدغه ماست و باید از مسائل سیاسی بپرهیزیم و در حمایت از فقرا دچار سیاست زدگی نشویم، چون ما فقط از رهبری تبعیت میکنیم و فرامین ایشان در تمام ابعاد برای ما اولویت دارد.

 

وی در آخر گفت: قرار بود تا دیروز عصر حج نادر گرامی جایگزین آقای باقر پور شود که باتوجه به اینکه وی رئیس شورای اسلامی شهرستان بود قانون این اجازه را نمی داد و خودشان هم اصرار داشتند که فرد دیگری جایگزین شود که آقای ولی پور بعنوان سرپرست جدید این نهاد معرفی شدند.

در پایان از زحمات آقای باقرپور توسط مسئولین حاضر در جلسه  تقدیر بعمل امد.

 

---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.