گروه: اخبار استان خبر: 119170 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 ساعت : 13:00

پیشرفت۸۰درصدی سالن ورزشی چند منظوره سرفاریاب

بخشدار سرفاریاب: این سالن ورزشی همزمان با پیشرفت ۸۰درصدی دراینده نزدیک در سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید که امیدواریم با اجرا و توسعه اینگونه مراکز ورزشی و فرهنگی در نقاط مختلف شهر فضای فرح‌بخش و پرنشاطی برای شهروندان شهرسرفاریاب فراهم شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام،کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان هایی است که قطار توسعه آن به کندی حرکت میکند و همین باعث شده است که در برخی از جنبه ها از بقیه شهر ها و استان ها عقب بماند.

 

انسان بدون نشاط و شادابی پژمرده و بی روح می شود و اگر در جامعه ای این فضا حاکم شود، بر بسیاری از جنبه های زندگی اعم از کار، رقابت، تحرک، نوآوری، خلاقیت، رفتار خوب و... تاثیر می گذارد و آنها را به ضد او تبدیل  و سم نا امیدی را پخش می کند.

 

سرفاریاب نیز به نظر یکی از شهرهایی است که از داشتن سالن ورزشی مناسب محروم است و یکی از جنبه های تفریح سالم را از جوانان خود بی نصیب کرده است. 

 

ورزش و تندرستی می تواند در اوقات فراغت و سرگرمی کمک زیادی کند، در سرفاریاب در انتظار افتتاح سالن ورزشی هست.

 

اسلام مرادپور بخشدارسرفاریاب در حاشیه  بازدید از سالن ورزشی سرفاریاب اظهار کرد : یکی از اولویتها و برنامه ها ایجاد فضاهای ورزشی مناسب برای شهروندان در نقاط مختلف بخش است که در همین راستا احداث سالن ورزشی چندمنظوره را با اعتبار بالغ بر یک ونیم میلیارد تومان رادر دست اجرا داریم.

 

وی افزود : این سالن ورزشی چند منظوره دارای رختکن، سرویس بهداشتی ،سالن تنیس وشطرنج فوتبال و والیبال است.

 

مرادپور یادآور شد: این سالن ورزشی همزمان با  پیشرفت ۸۰درصدی دراینده نزدیک  در سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید که امیدواریم  با اجرا و توسعه اینگونه مراکز ورزشی و فرهنگی در نقاط مختلف شهر  فضای فرح‌بخش و پرنشاطی برای شهروندان شهرسرفاریاب  فراهم شود.

 

امیدواریم هر چه زودتر چنین سالنی افتتاح شده تا بخشی از اوقات فراغت جوانان سرفاریاب و همچنین قدمی برای رفع مشکلات زیرساختی و ایجاد شادی و نشاط در سرفاریاب باشد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.